Artykuły

Animacja na weselu – Rzeszów

Mniej więcej siedem do ośmiu lat temu, czy już jakiś czas temu postanowiłam, że muszę szybko zmienić pracę. Okazało się bowiem, że przez wielki kryzys ekonomiczny będą nam pomniejszane płace. Z racji na fakt, że nie mogłam nic znaleźć w krótkim czasie postanowiłam założyć własną firmę i zająć się animacjami na różnych weselach w Rzeszowie.

Różna animacja na weselu – Rzeszów i okolice

animacje na wesele w RzeszowieBardzo szybko zauważyłam, że jest bardzo duża moda teraz na różne animacje na weselach. Stąd właśnie mój pomysł. Chciałam wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich ludzi w Polsce. Chodzi tutaj przede wszystkim o fakt, że takie animacje były popularne na zachodzie, a u nas jeszcze pomału raczkowały. Musiałam wprowadzić moją firmę na rynek bardzo szybko, nazwałam ją – Różne animacje na wesele w Rzeszowie. Rzeszów to oczywiście miasto, w którym mieszkałam, ale organizowałam animacja także w niedalekich okolicach Rzeszowa. Musiałam opracować sobie bardzo dobry plan animacji. Ponieważ moi klienci przedstawiali skrajnie inne gusta musiałam być bardzo elastyczna i taką właśnie ofertę opracować. Trzeba przyznać, że najwięcej miałam klientów, którzy pragnęli wykupić animacje dla dzieci w czasie wesela, tak żeby dorośli mieli nieco więcej czasu dla siebie i mogli zająć się sprawami typowo weselnymi. W tym celu musiałam zakupić wiele różnych akcesoriów, które podchodził głownie pod upodobania dzieci. Okazało się, że pomocne są przybory dmuchane.

Dodatkowo trzeba pamiętać, że jeśli chodzi o animacje na weselu dla dzieci, to trzeba je przygotować zawsze dla różnych grup wiekowych, ponieważ zwykle na weselach jest różny przedział wiekowy jeśli chodzi o dzieci. Warto wspomnieć fakt, że nie tylko dla dzieci są przeznaczone animacje na wesela, mamy także ofertę dla dorosłych.