Artykuły

kasety magnetofonowe

Antykwariat i kasety magnetofonowe – pomysł na biznes

Category: Biznes

Wiele ludzi zastanawia się nad założeniem własnego biznesu. Prowadzenie własnej firmy to bycie samemu sobie szefem, praca na własnych zasadach oraz z uwzględnieniem swoich koncepcji oraz najlepszych pomysłów.

Kasety magnetofonowe jak za dawnych czasów

kasety magnetofonoweOstatnio coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w naszym kraju jest połączenie lokalu usługowego z kawiarnią czy pubem. Dziś na tapetę weźmy projekt, który zaistniał od niedawna w mieście Łódź. Jest to połączenie miejsca jakim jest antykwariat z przytulną i klimatyczną kawiarenką. Możemy się w niej napić kawy – oczywiście w różnych rodzajach oraz smakach, a także zjeść domowe ciasto, z okolicznych, rodzinnych piekarni oraz domowych firm. Oprócz ogromu regałów z tysiącami różnych książek (zarówno nowości, jak i staroci) znajdziemy w niej bardzo nowoczesny oraz alternatywny wystrój. Na ścianach wydrukowany w wielkich formatach komiks amerykański – krótkie dialogi, barwne postacie skutecznie rozjaśniają ściany oraz nadają im świetny charakter. Klimat budują także wielkie zdjęcia przedstawiające warhammer – alternatywny, średniowieczny świat, znany głownie wielbicielom gier komputerowych czy komiksów. W rogu znajduje się wielka szafa grająca, z dawnych czasów, choć utrzymana w idealnym oraz wprost zdumiewającym stanie – na kolekcjonerskie kasety magnetofonowe, jak za starych, dobrych czasów. Wszystko to sprawia, że kawiarnia nazwana Antykwariat to miejsce idealne dla wszystkich, którzy potrzebują chwili wytchnienia oraz odpoczynku. W otoczeniu dóbr kulturowych, zapachu książek, muzyki z szafy i dobrej kawy z domowym ciastem można się doskonale zrelaksować.

Choć na chwilę oderwać się od szarej, smutnej listopadowej codzienności i tego deszczu za oknem, który możemy w tym tygodniu obserwować. A jeśli książka nas zainteresuje – śmiało można ją zakupić i zabrać ze sobą do domu.

LEAVE A REPLY