Artykuły

panele ścienne 3D

Aranżacja wnętrz panelami 3D

Category: Wnętrza

Jestem projektantem wnętrz od ładnych parę lat. Ludzie zadają mi wiele bardzo różnych pytań związanych właśnie z wystrojem. Bywałem gościem różnych programów telewizyjnych i w nich także opowiadałem, co będzie pasowało do takich i takich wnętrz.

Panele ścienne 3D – gdzie się sprawdzą?

panele ścienne 3DObecnie akurat modne są panele ścienne 3d i właśnie o nie często ludzie pytają, więc pozwolę sobie trochę na ten temat napisać. Szczególnie interesuje moich klientów, gdzie mogą sobie umieścić panele 3d. Ja im zawsze wtedy mówię, że dosłownie wszędzie. Jest tyle różnych wzorów, że doskonale na pewno uda się dopasować panele dekoracyjne 3d do kuchni, do łazienki i do salonu. Nawet do pokoi dziecięcych są specjalne wzory, które nieraz zadziwiają. Dziecko może mieć na ścianie trójwymiarowe słonie albo na przykład puzzle. Wygląda to świetnie. Ja zawsze polecam klientom atrakcyjne panele ścienne 3d w niskiej cenie, jeśli tylko mają ochotę na nowoczesne rozwiązania. Wygląda to bowiem bardzo estetycznie i przede wszystkim oryginalnie. Kto by pomyślał, że takie panele 3d cena których przecież wcale nie jest taka wysoka, mogą tak zmienić wygląd każdego pomieszczenia. Ja, szczerze mówiąc, jestem nimi prywatnie oczarowany, więc może właśnie dlatego wszystkim dookoła polecam. Prawda jest jednak też taka, że nie każdy chciałby mieć coś w trójwymiarze na ścianie, a poza tym nie wszędzie panele ścienne 3d będą pasować. Niektórych odstrasza też to, że panele ścienne 3d cena których wydaje im się wysoka, mogą się kurzyć. Nie widzą potrzeby wydawania jakiejś tam kwoty na kurzące się na ścianie elementy.

 

Ja tam jednak uważam, że nie jest to taki problem jak się niektórym wydaje, a co do ceny… cóż, dla mnie nie jest ona duża, ale może dla kogoś rzeczywiście taka być. Szczególnie, kiedy chciałby mieć najdroższe panele, bo przecież są też takie na niemal każdą kieszeń.

LEAVE A REPLY