Artykuły

polisolokaty

Artykuł o polisolokatach

Category: Biznes

Cześć, pamiętacie jak opowiadałem wam, że jakiś czas temu zapisałem się na kurs z dziennikarstwa. Przede mną właśnie zostało postawione pierwsze profesjonalne zadanie.

Oszustwo, likwidacje czyli polisolokaty

polisolokatyMusimy napisać na przyszły tydzień artykuł lub reportaż o jakiejś tematyce społecznej, jakimś problemie. Ja wybrałem polisolokaty. Może większość z was nie wie czy one są. Ja też nie wiedziałem dopóki moja ciocia nie padła ofiarą tego zmyślnego oszustwa. Myślę, że taki temat jest godny zwrócenia uwagi. Może nie wiecie, ale naprawdę sporo osób ma z tym problem. Powstają nawet specjalne portale internetowe, które doradzają jak powinna przebiegać likwidacja polisolokaty. Naprawdę jest tego sporo wystarczy, że wpiszecie sobie hasło do wyszukiwarki! A dlaczego do was o tym piszę, po pierwsze, bo chcę zwrócić wam uwagę na problem, pokazać jak rozwiązanie polisolokaty może być bolesne, a po drugie potrzebuje waszego wsparcia! Jako, że chce napisać artykuł reportażowy, potrzebowałbym parę historii. Moja ciocia zgodziła się porozmawiać, ale jedna osoba to za mało. Jeśli znacie, więc kogoś, albo sami padliście ofiarom polisolokaty, proszę skontaktujcie się ze mną. Oczywiście każdemu zapewnię pełną anonimowość. Pamiętajmy też, że takie artykuły stanowią przestrogę dla innych. Nie przechodźmy obok tematu obojętnie, jeśli możemy pomóc! Może gdyby ktoś z was natknął się wcześniej na taki artykuł, nie miałby dzisiaj podobnych problemów. Roboczy tytuł artykułu, to wrobieni w polisolokaty. Szukam, więc osób, które zostały wrobione w to oszustwo i być może takich, które w tym oszustwie brały udział, ale teraz chcą się pozbyć wyrzutów sumienia.

Jeszcze raz bardzo proszę was o kontakt. Ta kwestia nie jest ważna tylko dla mnie. Czekam na wasze wiadomości, pozdrawiam serdecznie.

Więcej o likwidacji polisolokat na http://polisolokaty-pomoc.pl

LEAVE A REPLY