Artykuły

Atuty spodni dresowych żołnierskich

Category: Moda

 

Już od maleńkości większość z nas czy naszych dzieci wcielała się w różne zawody. Dziewczynki chciały być kosmetyczkami czy fryzjerkami, zaś chłopcy piłkarzami czy żołnierzami. Bez wątpienia wiele z nich osiągnęło swój cel i dziś spełniają swoje marzenia z dzieciństwa. Przykładowy żołnierz do tej pory kocha swój mundur i broni go na całej linii.

Od spodni dresowych się zaczyna

spodnie dresowe moroKażdy żołnierz ma odpowiedni mundur. Bez wątpienia kolor kojarzone z wojskiem to zieleń w różnej postaci. Już od małego mamy kupują swoim pociechom spodnie dresowe w stylu moro, które stają się częścią stroju. Wystarczy do tego zielona koszulka, hełm i kilka akcesoriów typu: pistolet, granat i mamy prawdziwego żołnierza. Jednak najważniejszym elementem są dresy, gdyż to one mają za zadanie dać swobodę podczas walki. Przede wszystkim takie spodnie charakteryzują się specyficznym wzorem, który jest określany moro. Polega to na tym, że mają one różne plamy w odcieniach zieleni, które tworzą całość. Niekiedy dodawany jest tam odcień brązu. Dodatkowo większość z nich posiada regulowaną gumkę i ściagacze w talii i nogawkach, dzięki czemu idealnie dopasowują się do sylwetki dziecka. Większość z nich posiada również kieszenie z przodu i z tyłu na przechowywanie różnych rzeczy. Kolejnym ich atutem jest to, że łatwo jest je założyć do kaloszy, bądź do butów żołnierskich.

Reasumując, aby odpowiednio przygotować się do walki należy mieć odpowiedni strój. Oczywiście najważniejsze jest bojowe nastawienie, jednak ubiór również świadczy o tym, że żołnierz musi mieć wygodne i odpowiednie dresy na codzień. Dzięki nim łatwiej będzie mu podczas codziennych ćwiczeń, a przede wszystkim zachowają żołnierską tradycję. Dziś bez wątpienia na ulicy jesteśmy w stanie rozpoznać, że to jest żołnierz.