Artykuły

medycyna pracy

Badania u lekarza medycyny pracy

Category: Zdrowie

W tamtym tygodniu byłam w przychodni na badaniach okresowych z pracy. W sumie na te badania chodzę mniej więcej co dwa lata. Zawsze wygląda to tak, że w przychodni spędzam praktycznie cały dzień. po prostu wszędzie są naprawdę długie kolejki.

Medycyna pracy blisko domu

medycyna pracyW tym orku jednak moje badanie zbiegło się z badaniem koleżanki z pracy dlatego też do przychodni wybrałyśmy się razem. Jednak skoro będziemy miały spędzić tam tyle czasu to jednak zawsze lepiej jest gdy pójdzie się tam z kimś a nie samemu. Jakoś może szybciej czas minie gdy porozmawia się z kimś znajomym. Ta medycyna pracy gdzie mamy skierowanie z pracy jest w łodzi i to całkiem blisko mojego domu.W tej przychodni przyjmuje także endokrynolog i kiedyś byłam już na badaniach w ten dzień gdy przyjmował akurat ten lekarz. Było wtedy naprawdę dużo ludzi. W tej przychodni jest też szkoła rodzenia jednak zajęcia odbywają się wieczorem. Jest też w tym miejscu bardzo dobry ginekolog, który prowadził moją ciążę. W tej przychodni jest nawet kardiolog a to jest teraz rzadko spotykane. Pamiętam jak moja babcia szukała kardiologa w łodzi i okazało się, że w naprawdę niewielu przychodniach przyjmują kardiolodzy. Gdy dotarłam do przychodni to bardzo ucieszyłam się, że umówiłam się tam z koleżanką. Było naprawdę dużo osób tego dnia do lekarza medycyny pracy także wiedziałam, że dosyć długo będę musiała czekać. Jednak ku mojemu zdziwieniu okazało się, że akurat dzisiaj nie przyjmuje jak zwykle jeden lekarz tej specjalności. A przyjmuje dwóch lekarzy. Także kolejka coraz szybciej robiła się mniejsza.

Praktycznie porozmawiałyśmy z koleżanką naprawdę chwilę gdy się okazało, że nadeszła nasza kolej. Nastawiłam się na to, że spędzimy w tej przychodni naprawdę dużo czasu a już po chwili byłyśmy po badaniach.

Zobacz więcej www.przychodniamalinowa.pl

LEAVE A REPLY