Artykuły

Bawełniane śpiochy dla dzieci

Category: Rodzice i dziecko

W wyprawce niemowlęcej musi się znaleźć bardzo dużo rzeczy. Przede wszystkim dobrej jakości bawełniane ubrania, które nie będą podrażniać często bardzo wrażliwej skóry noworodków. Oczywiście wszelkiego rodzaju ubrania kupimy w znanych i polecanych sklepach z odzieżą dziecięcą.

Ubrania z najwyższej jakości bawełny

śpioszki rozmiar 74Pajacyki i śpioszki rozmiar 74 lub 68 to podstawa w szafie pół rocznego dziecka. Rodzice takiego maluszka wiedzą już co się przydaje, a co nie. Na pewno śpioszki oraz pajacyki to jest ta część garderoby dziecięcej, która na pewno się przyda. Najlepsze są oczywiście ubrania dla dzieci wykonana ze stuprocentowej bawełnę. Jest to materiał przewiewne zatem idealne nawet na gorące lato. Dodatkowo bawełna jest materiałem, który można prać nawet w 60°. Oczywiście ubrania dziecięce należy także bardzo często prasować. Dla małych dziewczynek najczęściej kupujemy odzież kolorze różowym, żółtym, fioletowym lub miał to bym. Natomiast dla małych chłopców z pewnością będą to ubrania w kolorze zielonym, niebieskim lub szarym. Oczywiście na półkach w sklepach z odzieżą dziecięcą znajdziemy ogromną ilość bardziej neutralnych kolorów czyli beżowe i białe. Cena za pajacyk lub śpioszki to koszt od 20 do 50 zł i zależy od firmy z jakiej chcemy je kupić. Ubrania polskich producentów są droższe od tych z zagranicy.

Jeśli chcemy mieć pewność, że nasze dziecko jest odpowiednio ubrana to przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na skład materiału ubrania. Najbardziej odpowiednia dla wrażliwej skóry noworodków jest oczywiście stuprocentowa bawełna. Jest ona zarazem dosyć tanim materiałem. Oczywiście na półkach w sklepach znajdziemy także różnego rodzaju ubrania ze sztucznych materiałów, które nie są odpowiednie dla małych i także starszych dzieci.