Artykuły

Bezpieczne powiększanie ust w Łodzi

Category: Zdrowie

Zabiegi medycyny estetycznej z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Miejsc, w których można poprawić swoją urodę przybywa i coraz więcej osób może sobie na nie pozwolić. Ceny nie są już tak bardzo wygórowane jak jeszcze kilkanaście lat temu. Osób, które nie są w pełni zadowolone ze swojego wyglądu nie brakuje, więc specjaliści mają wiele pracy.

Sprawdzony sposób na powiększenie ust

powiększanie ust łódźJeśli zapytamy sto przypadkowych kobiet, czy są zadowolone ze swojego wyglądu, prawdopodobnie co druga odpowie, że nie. Zawsze znajdzie się coś, co można by było zmienić, powiększyć lub zmniejszyć. Wielu rzeczy nie można jednak poprawić samodzielnie. Zmienić możemy styl ubierania lub fryzurę, ale nie sprawimy, że nasze usta staną się większe. Potrzebny jest specjalista, który umie wykonać taki zabieg. Jest on jednym z najprostszych i jednocześnie najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu poprawiania urody. Powiększanie ust Łódź polega na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego w dolną i górną wargę. Niewiele osób wie, że ten właśnie kwas jest produkowany przez ludzki organizm, więc nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Nie można również być na niego uczulonym. Sam zabieg trwa maksymalnie kilkanaście minut. Przed jego wykonaniem skóra zostaje znieczulona specjalną maścią. Można również zastosować znieczulenie miejscowe. Z lekarzem wykonującym zabieg należy wcześniej ustalić, jaka ma być ostateczna wielkość ust. Już niewielka dawka kwasu sprawia, że będą one zdecydowanie bardziej nawilżone i lekko wypełnione. Wielkość ust utrzymywać się będzie przez co najmniej dwa lata. Później zabieg można powtórzyć.

To, że natura nie obdarzyła nas zadowalającym wyglądem nie oznacza, że musi tak być już zawsze. Nowoczesne metody pozwalają nam zmieniać swój wygląd i są bardzo bezpieczne. Małe i wąskie usta mogą stać się pełne i piękne już po jednym zabiegu. Cena jest bardzo atrakcyjna i każdy, kto tylko chce, może pozwolić sobie na taki zabieg. Właściwie już po jednym dniu zauważymy ostateczny efekt, który na pewno nas zachwyci.