Artykuły

architekt

Biuro projektowe i tani architekt

Category: Wnętrza

Moja koleżanka od jakiegoś czasu pracuje w biurze projektowym. Biuro znajduje się w Gdańsku i to w naprawdę bardzo dobrym punkcie. Po prostu w tym miejscu jest zawsze bardzo dużo ludzi. Także biuro to specjalnie nie musi się reklamować.

Tani architekt musi być fachowcem

architektCodziennie koło niego przechodzą takie ilości ludzi, że pewnie każdy w mieście wie gdzie znajduje się to biuro projektowe. Zresztą samo biuro na brak klientów na pewno nie może narzekać. Moja koleżanka to architekt wnętrz i bardzo lubi swoją pracę. Wcale nie byłam zdziwiona gdy wybrała takie kierunek studiów. Zawsze miała bowiem naprawdę duży talent plastyczny i poczucie stylu. A to połączenie to pewnie sukces w takim zawodzie. Taki tani architekt w Gdańsku jednak musi znać się na naprawdę wielu rzeczach. Musi mieć też dar trafiania w gusta ludzi, których tak naprawdę nie zna. A to chyba jest bardzo trudne. Bo takie projektowanie wnętrz dla kogoś obcego musi być naprawdę ciężkie. Koleżanka mówi, że nie do końca tak jest. Zresztą cała aranżacja wnętrz jest na każdym etapie omawiana z klientami. A wcześniej koleżanka pyta dokładnie o to jakie kolory lubią klienci i w jakich czują się dobrze. Koleżanka projektuje nie tylko dla prywatnych osób, ale także dla dużych firm. Naprawdę z miesiąca na miesiąc ma coraz więcej zamówień i to nie tylko z trójmiasta. Zdarza jej się projektować dla kogoś z drugiego końca kraju. Ma już swój rozpoznawalny styl i osoby, które rzeczywiście się na tym znają doceniają go. Dobrze, że koleżanka pracuje jednak głównie w Gdańsku bo dzięki temu jeszcze raz na jakiś czas uda nam się gdzieś spotkać na kawie i po prostu porozmawiać.

Jednak powiedziała mi, że jeśli tak dalej będzie wszystko się rozwijało to niedługo otworzy swoje własne biuro projektowe. I bardzo dobrze bo jest naprawdę świetna.

LEAVE A REPLY