Artykuły

dachy

Budowa dachów oczami dekarza

Category: Dom i ogród

Nazywam się Franciszek i jestem mieszkańcem Nadarzyna. Moja żona pracuje w Otwocku jako dyrektor finansowy w jednej z firm. Ja jestem dekarzem. Lubię swoją pracę i wymieniam dachy z ogromną przyjemność. Dachy również budujemy od podstaw, co również jest bardzo ciekawym zajęciem.

Jakie są dachy, które remontujemy?

dachyJako dekarz doskonale znam techniki, którymi buduje się dachy i wiem doskonale jakie dachy pasują do konkretnego budynku. Nasz szef często podczas rozmów negocjacyjnych informuje klienta jakie dachy będą najbardziej odpowiednie. Ja jak buduję dachy to również przekazuję klientom wiele cennych informacji. Wszystkie wytrzymałe dachy z nadarzyna, które naprawiamy czy stawiamy wykonane są z najlepszych pokryć dachowych, które gwarantują długość żywotność. Wszystkie dachy posiadają również gwarancję, dzięki czemu klient zyskuje dodatkowe bezpieczeństwo. Jako firma świadczymy bardzo dużo usług. Ocieplamy dachy, fasady. Wymieniamy dachy na nowe oraz stawiamy dachy od podstaw. Jako wykwalifikowany dekarz potrafię wykonywać wszystkie prace. Dachy nie stanowią dla mnie żadnego problemu. Szef wielokrotnie mówił, że jestem jego najlepszym pracownikiem, ponieważ najszybciej i najlepiej buduję dachy a klienci są bardzo zadowoleni. Uzupełniam również dachy w odpływy wody za pomocą rynien czy rur spustowych. Wszystkie dachy wykonane są precyzyjnie i fachowo, dzięki czemu klienci bardzo chętnie polecają nasze usługi. Kiedy szef dostaje zlecenie na jakieś dachy to zawsze mnie zabiera na taką robotę. Jest u nas wielu dekarzy, którzy dobrze ocieplają dachy czy też budują nowe dachy, jednak szef zawsze w ekipie chce mieć mnie.

Cieszę się, ponieważ dzięki temu mam dużo pracy i zarabiam dobre pieniądze. Jak się lubi swoją pracę, to wykonuje się naprawdę doskonale. Wiem to , bo sam tak robię.

LEAVE A REPLY