Artykuły

Ciekawe projekty teczek firmowych

Category: Publikacje

Chcąc wziąć udział w danym wydarzeniu branżowym należy odpowiednio się do niego przygotować. Dotyczy to kwestii związanych zarówno z merytoryką, logistyką czy odpowiednimi materiałami reklamowymi. Podczas seminariów, konferencji czy targów możliwe jest bowiem promowanie konkretnej marki, a także nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Właśnie dlatego przedsiębiorstwo należy zaprezentować jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.

Nadruk w pełnym kolorze na teczkach

teczki firmowe z nadrukiemW tym celu w obrębie stoiska powinny znaleźć się materiały, które są oznakowane logotypem przedsiębiorstwa. Dobrym przykładem są teczki firmowe z nadrukiem, który może być zrealizowany na różne sposoby. Przede wszystkim znakowanie może zostać wykonane w jednym lub wielu kolorach. Żeby uzyskać jak najciekawszy efekt niezbędne jest przygotowanie indywidualnego projektu graficznego. Sam papier, z którego wykonana jest teczka powinien posiadać wysoką gramaturę oraz być możliwie uszlachetniony poprzez foliowanie czy lakierowanie. Warto wspomnieć, że podczas zamawiania materiałów reklamowych koniecznie należy również wybrać ewentualne dodatkowe elementy takie jak gumki, które są dostępne w różnych kolorach. Jeśli chodzi o całkowity koszt zamówienia teczek to jest on w dużej mierze uzależniony od wolumenu. Im większa ilość zamówionych przedmiotów tym wyższy rabat może być przyznany przez agencję reklamową czy drukarnię.

Warto wspomnieć, że tego typu materiały mogą być magazynowane przez dłuższy czas bez utraty swoich właściwości. Wszystko to sprawia, że możliwe jest ich rozdawanie podczas kolejnych wydarzeń wystawienniczych. Niemniej należy pamiętać, że w przypadku dezaktualizacji jakichkolwiek danych może się okazać, że cały zapas magazynowy będzie wymagał utylizacji. Jak widać na rynku dostępne są różne rozwiązania umożliwiające skuteczną promocję marki.