Artykuły

Co sądzą ludzie o bieliźnie erotycznej?

Category: Sklep

Każdy w życiu robi to co lubi, a przynajmniej do tego dąży. Ja również nigdy nie dążyłam do zostania bibliotekarką, bo ciągnęło mnie do ludzi. Uwielbiam handlować. Bardzo lubię kontakt z klientami, lubię posłuchać czego chcą i co lubią. Większość moich klientek to zdecydowanie kobiety.

Czy kupowanie bielizny erotycznej to coś wstydliwego?

bielizna erotycznaSprzedaję bieliznę. Mam małe stoisko, ale od wielu lat. I choć mam spora konkurencję, przychodzą do mnie kobiety młode i starsze, i czasem panom też doradzę. Pewnego razu rozmawiając z jednym z moich producentów, usłyszałam zapytanie czy nie chciałabym wprowadzić do sprzedaży ich bielizny erotycznej. Cóż, mogłam, tylko pytanie czy będę miała na nią popyt. W sprzedaży posiadałam modele zmysłowej, seksownej bielizny, ale zjawiały się po nią głównie młode dziewczyny, więc nie miałam jej dużo. Jednak – pomyślałam – może bielizna erotyczna u mnie po prostu nie była dobrze zareklamowana. Wybrałam kilka odważniejszych kompletów i postanowiłam sprawdzić jak ten rodzaj bielizny się sprawdzi. Następnego dnia sprzedałam już jeden, pani koło czterdziestki, która wiem, że jest ze swoim mężem od zawsze. Oboje są w siebie bardzo zapatrzeni. Kilka dni później, jedna z dziewczyn wzięła komplet na swoją noc poślubną. Nie zastanawiałam się długo – bielizna erotyczna nie jest niczym złym dla dorosłych ludzi. Domówiłam więc jeszcze trzy inne zestawy. Następnego dnia miałam młodego chłopaka, który robił prezent swojej dziewczynie. Trzeba być odważnym by kupować bieliznę erotyczną nie znając dokładnych wymiarów. Był uroczy.

Ludzie w dzisiejszych czasach wstydzą się czasem tych rzeczy których nie powinni i odwrotnie. W związkach, w których dwoje ludzi się kocha i jest ze sobą wiele, wiele lat musi być prawdziwa intymność i bliskość. To gwarancja sukcesu.