Artykuły

Coraz bardziej popularne są statuetki

Category: Usługi

Dokładnie za trzy miesiące odbędzie się mój ślub z Gabrielem. Ostatnio miałam wrażenie, że czas przyspieszył i nie wiedziałam dlaczego. Praktycznie większość spraw mieliśmy już dopięte na ostatni guzik, ale największy problem mieliśmy z prezentami dla rodziców. Nie mogliśmy znaleźć niczego, co spodobałoby nam się obojgu.

Statuetki jako podziękowanie dla rodziców

statuetki na zamówienieKtóregoś dnia Gabriel wrócił z pracy i powiedział mi, że ma świetny pomysł. Szybko wytłumaczył mi, że według mnie idealnym prezentem dla naszych rodziców byłyby statuetki na zamówienie. Aby się wypowiedzieć na ten temat, musiałam zobaczyć przykładowe propozycje. Bardzo spodobały mi się one. Po pierwsze, prezent nie zniszczyłby się. Po drugie, to byłaby pamiątka na całe życie. Po trzecie, mogą sobie ustawić w widocznym miejscu albo zostawić w ozdobnym opakowaniu. Widziałam więcej zalet niż początkowo zakładałam. Byłam dumna z Gabriela, że wpadł na taki pomysł. Niby prosty, a jednak ja nie wpadłam na to. Podobno obecnie bardzo często zamawiane są statuetki na zamówienie. Można je wykonać na różne okazje. Począwszy na osiemnastkę, zaokrąglone urodziny, na prezent z okazji rocznicy ślubu czy zawodów sportowych. Myślałam, że statuetki są wykonywane z jakiegoś pozłacanego tworzywa, ale można także dostać statuetkę w formie serca i tam także może znajdować się jakiś napis. Naprawdę jestem pod wrażeniem takich dzieł. Kiedy otrzymaliśmy statuetki zamówione przez nas, okazało się, że na żywo wyglądają o wiele lepiej niż na zdjęciach. Wiedziałam już, że to był trafiony wybór.

Muszę przyznać, że ładne wykonywanie statuetek na zamówienie to sztuka. Naprawdę trzeba mieć do tego dryg i smykałkę. Cieszę się, że Gabriel wpadł na ten pomysł. Co prawda byłam ciekawa, w jaki sposób, ale nie chciał mi nic zdradzić. W każdym razie wystarczyło jeszcze znaleźć odpowiednie opakowanie i gotowe.