Artykuły

Córce spodobały się imprezowe artykuły

Category: Rozrywka

Moja córka miała w zeszła sobotę wyprawiane urodziny. Zdecydowaliśmy się na urodziny w domu bo mamy spory ogród a wiedzieliśmy, że pogoda ma być idealna na zabawy w ogrodzie. Córce pomysł ten się bardzo spodobał. Zamówiłam dla niej wybrany tort a także inne gadżety, które miały umilić jej i jej gościom urodziny.

Zamówiłam różne gadżety na urodziny

artykuły imprezowePostanowiłam przystroić dom w różne serpentyny i girlandy. Zależało mi żeby te urodziny były wyjątkowe. Córka kończyła dziesięć lat. Jest bardzo lubiana wśród znajomych i bardzo cieszyła się, że wszyscy goście których zaprosiła potwierdzili swoją obecność. Wiedziałam, że urodziny organizowane w domu będą wiązały się ze sporym sprzątaniem a także hałasem ale nie miałam nic przeciwko temu, mój mąż także. Artykuły imprezowe, które zamówiłam przez internet zostały dostarczone przez kuriera na czas. Paczka była spora bo zamówiłam sporo różnych gadżetów. Jak zobaczyłam ilość to stwierdziłam, ze jednak mnie poniosło i chyba będziemy z tych artykułów korzystać jeszcze na moich i męża urodzinach. W paczce było sporo czapeczek w różnych wzorach i kolorach, słomek zwykłych i świecących a także masek. Postanowiłam zaskoczyć córkę i nie mówiłam jej o wszystkich zamówionych przeze mnie rzeczach. Zainwestowałam także w animatora, który zabawiał dzieciaki i organizował dla nich najróżniejsze konkursy. Niespodzianką dla córki były także stroje, które wypożyczyłam specjalnie dla jej gości. Dom był pięknie przyozdobiony, pogoda dopisała i generalnie urodziny odbywały się na świeżym powietrzu.

Córka z imprezy urodzinowej była bardzo zadowolona. Stwierdziła, że to była jej najlepsza impreza i chętnie za rok także zorganizuje swoje urodziny w ogrodzie. O ile pogoda dopisze to jestem jak najbardziej na tak i nie mam nic przeciwko temu.