Artykuły

  • Główna
  • Artykuły
  • Czy myślicie, że jachty na mazurach to fajna opcja na majówkę?
czarter

Czy myślicie, że jachty na mazurach to fajna opcja na majówkę?

Category: Turystyka

Cześć, siedzę sobie właśnie przed ekranem komputera, przeglądam przypadkowe strony i wiecie, co? Chyba udało mi się znaleźć fajną ofertę na majówkę. Tylko tak dla pewności, niech ktoś mi wyjaśni, czym jest czarter jachtów?

Czarter jachtów i wiele pytań

czarterCzy to chodzi, o takie klasyczne wypożyczenie jachtu, czy może pod tą nazwą kryje się coś więcej? Powiem wam, że taki Jacht i Mazury wydają się być fajnym połączeniem. Musiałabym tylko zgarnąć kilka chętnych osób i możemy przeżyć naprawdę niezłą przygodę. O ile oczywiście wyjaśnicie mi, na czym polega ten cały czarter na terenie mazur! No i oczywiście musiałabym odłożyć trochę pieniędzy. Przejrzałem już parę ofert i widzę, że te jachty wcale nie są takie drogie jak myślałem. I tak co roku ze znajomymi wydajemy około pięciuset złotych na majówkę, więc koszta wydają się być porównywalne. Nie wiem tylko jak to wygląda z uprawnieniami. Myślicie, że każdy może wynająć sobie taką łódkę, czy trzeba mieć na to jakiś patent żeglarski? W ogóle, czy ktoś z was był kiedyś na takim wypadzie na jachcie? Jestem bardzo ciekawy, jakie macie wrażenia. Muszę wam powiedzieć, że ja tak naprawdę nigdy nie byłem w tamtych stronach, to znaczy na mazurach! Z rodzicami jeździliśmy zawsze nad morze, bo tam było najbliżej. Zjeździłem już całą Polskę wzdłuż, to teraz wypadałoby ją zwiedzić wszerz. Dobra kochani, ja uciekam już z przed komputera, bo siedzę tu już chyba pięć godzin. Zajrzę tutaj jutro rano z nadzieją, że udzieliliście odpowiedzi na moje pytania i być może podzieliliście się swoimi wrażeniami z wakacji na jachcie. Będę bardzo wdzięczny, jeśli mi odpowiecie.

Trzymajcie się ciepło! Ps. Jakie miasta/miejscowości na Mazurach możecie mi polecić, gdzie można coś zobaczyć, gdzie można coś zjeść? Dobra teraz to już naprawdę wszystko, cześć !

LEAVE A REPLY