Artykuły

Czym jest susz CBD?

Category: Zdrowie

Rynek produktów konopnych z kannabidiolem (CBD), jest ciągle nienasycony, toteż, co jakiś czas, pojawiają się całkiem nowe artykuły, które służa tak celom terapeutycznym, jak i szeroko rozumianej pielęgnacji skóry oraz włosów.

Zakup legalnego suszu CBD

susz cbdNie ma jednak co ukrywać, że to wasnie produkty o działaniu terapeutycznym cieszą się wśród konsumentów największą popularnością. Jednym z nich jest susz konopny CBD, czyli nic innego, jak legalna marihuana. Można ją kupić legalnie, ponieważ w jej składzie znaleźć można jedynie śladową zawartość THC, który w konopiach, odpowiedzialny jest za efekt odurzenia oraz psychiczne uzależnienie. Susz CBD ma działanie uspokajające, relaksujące, a także wspomagać może terapię wielu chorób i zaburzeń psychicznych, jak np. nerwice, lęki, psychozy, etc. Jest on sprzedawany w jednogramowych porcjach lub pakietach liczących od pięciu do dwudziestu gramów. Druga opcja jest tu zdecydowanie bardziej korzystna, abowiem pozwala zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych, a kto, w skali roku, stosuje ją w dużych ilościach, ten na pewno będzie właśnie z takiego wariantu korzystał. Legalna marihuana jest produktem bezpiecznym i ekoogicznym, albowiem pochodzi wyłącznie z upraw, gdzie nie stosuje się oprysków, sztucznych nawozów ani GMO, co jest gwarancją najwyższej jakości tego produktu. Warto również wiedzieć, że legalny susz niekoniecznie musi być palony, gdyż, równie dobrze, możemy przyrządzić zeń esencjonalny napar lub poddać procesowi waporyzacji.

Stosownaie suszu konopnego w celach terapeutycznych jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ w tym produkcie znajdować się może nawet kilkanaście procent czystego kannabidiolu. Dzięki temu, jest on przyjmowany także jako alternatywa dla innych, droższych, produktów konopnych.