Artykuły

Depilacja laserowa wąsika

Category: Uroda

 

Od kiedy zaczęłam przechodzić przez okres dojrzewania zaczęłam mieć problemy z nadmiernym owłosieniem na górnej wardze. Od zawsze był to dla mnie duży problem, który powodował u mnie kompleksy. Wąsik oczywiście depilowałam ale bywało to dla mnie uciążliwe. Z problemem tym męczyłam się jakieś 10 lat.

Szukałam gabinetu wykonującego niedrogą depilację laserową

niedroga depilacja laserowa w szczecinieW końcu postanowiłam zmierzyć się ze swoim problemem i stawić mu czoła. Zdecydowałam się skorzystać z możliwości jakie daje nam szeroko pojmowana medycyna i kosmetologia estetyczna i poddać się zabiegowi depilacji laserowej. Tylko w tym zabiegu widziałam swoją szansę na pozbycie się swojego problemu i największego kompleksu. Jako, że wiedziałam, że takie zabiegi najczęściej trzeba kilka razy powtórzyć to interesowała mnie niedroga depilacja laserowa w Szczecinie. Nie miałam nieograniczonych funduszy, a więc chciałam znaleźć takie miejsce, które wykona mój zabieg w dobrej cenie ale jednocześnie nie będzie miało to wpływu na jakość wykonywanej usługi. Udało mi się znaleźć takie miejsce przez Internet. W gabinecie zostałam przyjęta bardzo ciepło ale jednocześnie kosmetyczka była bardzo profesjonalna. Na początku, co bardzo mi się spodobało, przeprowadziła ze mną rozmowę, która pozwoliła ustalić mój ogólny stan zdrowia. Nie zdawałam sobie z tego sprawy ale przed takim zabiegiem jest dużo przeciwwskazań. Na szczęście w moim przypadku przeprowadzenie depilacji laserowej było możliwe.

Zabieg depilacji laserowej nie był bolesny ale przyjemnym również bym go nie nazwała, ale jest zupełnie nieistotne. Miałam już zrobione trzy zabiegi został mi jeszcze jeden, na który jestem zapisana za miesiąc. Już teraz widzę ogromną różnicę i czuję się po prostu wspaniale, jak nowa osoba. Zdecydowanie się na depilację laserową było świetną decyzją.