Artykuły

Detektyw odkrywa zdradę

Category: Usługi

Moja koleżanka z pracy jest bardzo ładną kobietą. Sama byłam świadkiem tego jak mężczyźni ją podrywali. Ona jednak nie lubi tego typu zachowań. I zawsze gdy coś takiego miało miejsce mówiła, że męża, którego bardzo kocha.

Mąż koleżanki przyłapany na zdradzie

wykrywanie zdrad wrocławZresztą mają dwoje naprawdę ładnych i fajnych dzieci. Myślałam, że wszystko u koleżanki jest w porządku. Jednak ostatnio zwierzyła mi się, że podejrzewa męża o zdradę. Jakoś nie mogłam uwierzyć w to, że można chcieć zdradzać tak piękną kobietę. Powiedziała mi jednak, że wszystko na to wskazuje. A boi się go zapytać wprost bo jednak łudzi się, że może nie być to prawda. Ja powiedziałam jej, że może dobrze byłoby gdyby wynająć detektywa. Wtedy miałaby pewność co się dzieje. Stwierdziła, że jest to jakiś pomysł. Takie wykrywanie zdrad wrocław jest przeprowadzane przez jedną dobrą agencję detektywistyczną. Koleżanka pojechała tam i powiedziała wszystko to co wie. Detektyw przyjął zlecenie. Ona miała czekać na kontakt z jego strony. Była bardo ciekawa co się okażę. w sumie przez pierwsze trzy dni nie miała żadnej informacji. Ale mąż też wracał o normalnej porze do domu i zachowywał się tak jak wcześniej. Jednak czwartego dnia zadzwonił do niej detektyw. Okazało się, że niestety miała rację. I jej mąż zdradza ją z koleżanką z pracy. Przez ostatnie trzy dni była chora dlatego też nie udało się nic zaobserwować. Jednak gdy tylko wróciła do pracy detektyw zrobił zdjęcia wskazujące na zdradę.

Koleżanka była na to przygotowana ale i tak ją to mocno dotknęło. W sumie dobrze, że wynajęła detektywa bo nie wiadomo ile by się to wszystko jeszcze ciągnęło. Dzisiaj jest już po rozwodzie i jest chyba w końcu szczęśliwa. Powiedziała mi niedawno, że może niebawem otworzy się na drugiego człowieka.