Artykuły

Dobre rajstopy dziecięce

Category: Moda

Oczkiem w mojej głowie, jest córka, która dalej jest dla mnie jak maleństwo, mimo, że ma już osiem lat. Chodzę z nią na różne zajęcia pozaszkolne i najbardziej interesuje ją balet. Akurat niedługo miała mieć swoje pierwsze przedstawienie i występ solo. Bardzo się tym stresowała i ćwiczyła dwukrotnie więcej niż zawsze miała w zwyczaju.

Idealne rajstopki dla dziecka

rajstopy dziecięce sklepPrzez wzmożone treningi musiałam kupić jej nowe baletki, bo te całe jej się wytarły i jakieś rajstopy dziecięce sklep, żeby miała nowy zapas rajstopek. Poza tym, potrzebowaliśmy też jednych rajstop typowo na występ, które musiały być wyjątkowo dobre jakościowo i pięknie wyglądać. Spódniczka do występu już była uszyta. Kolor pudrowy róż, dlatego ustaliliśmy z jej nauczycielką baletu, że kupię jej rajstopy na występ o kolorze złamanej bieli. Specjalnie w tym celu odwiedziłam sklep z rajstopami, podczas gdy córka miała trening. Oglądałam różne wzory i nie mogłam się na nic zdecydować.Wszystkie były ładne, ale nie mogłam znaleźć akurat takich w kolorze bieli. Okazało się, że źle spojrzałam i nie zauważyłam ich, bo były w specjalnej gablotce. Akurat nowa dostawa i wiosenna kolekcja. Piękne rajstopy z lekkim marszczeniem i dwoma kryształkami po bokach. Były akurat takie subtelne i delikatne, idealnie pasujące. W balecie nie należy przesadzać z dodatkami i trzeba wybierać możliwie jak najbardziej delikatne. Akurat takie były te rajstopy. Poza tym jakościowo najlepsze i trwałe.

Z wielkim zachwytem później oglądałam córkę, jak w nowych rajstopach wykonuje piękny taniec. Muszę przyznać, że te rajstopy dodawały największego uroku. Gdyby ich nie było, czegoś by brakowało. A tak to było idealnie, rajstopy się sprawdziły i wytrzymały wszystkie nawet najtrudniejsze pozy podczas tańca.