Artykuły

Dostałam rogal do karmienia

Category: Handel

 Kiedy urodził się mój synek to byłam bardzo zmęczona. Za dnia jeszcze dawałam sobie radę, jednak w nocy opadałam z sił. Karmienie było dla mnie trudne, ponieważ nie byłam w stanie dobrze utrzymać malucha, a kładzenie go na kolanach nie było wcale wygodniejsze.

Poduszka do karmienia jest wygodna

rogale do karmieniaMarzyłam o tym, by jak najszybciej zacząć karmić butelką. Jednak po rozmowie z koleżanką znalazłam lepsze rozwiązanie. Były to rogale do karmienia. Taki rogal do gruba poduszka w kształcie fasolki. ,,Zakłada się” ja na brzuch, tak ze leży na kolanach, a jej rogi są po obu stronach. Na takiej poduszce kładzie się maluszka, dzięki czemu nie trzeba się nachylać przy jego karmieniu. Można się wygodnie ułożyć i maluszek będzie jadł, nie trzeba do też trzymać na rękach. Takie rogale są wykonane z miękkich materiałów i mają różne kolory, więc można wybrać coś fajnego dla siebie. Mąż sprezentował mi taki rogal do karmienia. Byłam bardzo z tego szczęśliwa. Od razu chciałam przetestować jak będzie on ,,działał”. Założyłam ją zgodnie z instrukcją i położyłam na niej maluszka. Michaś wydawał się zadowolony z leżenia, a moje ręce mogły odpoczywać bo nie podtrzymywałam maluszka. Po zakończeniu karmienia nie byłam zmęczona. Ciągle używałam rogala do karmienia za dnia i w nocy. Doszłam do takiej perfekcji że maluszek mógł leżeć wygodnie na poduszce, a ja mogłam w tym czasie czytać gazetę, albo przeglądać pocztę elektroniczną. Nie musiałam się odrywać od codziennych zajęć.

Rogal do karmienia z pewnością jest czymś, co powinna mieć każda młoda mama. Poduszka jest wygodna w użytkowaniu dla matki i dziecka, a przy tym mamy wolne ręce i możemy zajmować się czymś innym podczas pory karmienia. Można wybrać także fantazyjne wzory i kolory poduchy, więc nadają się one na prezent.