Artykuły

Dostawa nowoczesnych paneli ogrodzeniowych do hurtowni

Category: Ogrodzenia i bramy

Mój szef był bardzo wymagającym człowiekiem, co nie raz miałem okazję odczuć na własnej skórze. Dawałem radę ze wszystkimi zadaniami i z czasem się przyzwyczaiłem do takiego trybu pracy. Presja czasu nie stanowiła dla mnie najmniejszego problemu.

Hurtownia z najlepszymi panelami ogrodzeniowymi w mieście

panele ogrodzenioweHurtownia, w której pracowałem szczyciła się najlepszymi produktami w mieście, a na wszystko szef sam zadbał. Doceniałem go za to, bo miał głowę na karku i wiedział co robi. Kiedy pojawił się u mnie w magazynie z samego rana, to już wiedziałem, że coś się święci. Szef zamówił panele ogrodzeniowe od najlepszego w kraju producenta i dostawa miała być w godzinach popołudniowych. Były to najlepsze ogrodzenia w kraju, które na dodatek, poza producentem, miała sprzedawać tylko hurtownia, w której pracowałem. Wiedziałem, że dzięki tym panelom ogrodzeniowym o hurtowni zrobi się jeszcze głośniej. Dostawę przyjąłem osobiście a panele umieściłem na placu przed magazynem, bo było ich tak dużo, że w innym miejscu by się na pewno nie zmieściły. Sprzedaż paneli ogrodzeniowych ruszyła już następnego dnia jak zostały ustalone ceny i wytypowani pracownicy do montażu tych paneli. Hurtownia w tym przypadku oferowała również darmowy montaż paneli, ale tylko dla tych klientów, którzy robili regularnie zakupy w hurtowni i posiadali karty stałego klienta. Ogrodzeniami wielu klientów się interesowało i sprzedaż była zadowalająca. Szef regularnie zamawiał ogrodzenia od tego producenta.

W pracy miałem coraz więcej obowiązków, które wypełniałem w miarę sprawnie. Jak była konieczność, to zostawałem po godzinach. W moim dziale dzięki temu nigdy nie było zaległości. Zarządzanie magazynem w tak dużej hurtowni było bardzo odpowiedzialne a ja dawałem radę.