Artykuły

Dron dla syna na urodziny

Category: Sklep

Może i miałem pieniądze, ale nie byłem rozrzutny. Mój syn nie dostawał zawsze tego co chciał. Musiał zasłużyć na prezent, bo to kształtowało jego charakter. Głównie nacisk kładłem na naukę i jak dostawał dobre oceny, to wtedy godziłem się kupić mu to, o co tak bardzo prosił.

Kupno prostego drona poleconego przez sprzedawcę

proste drony dla dzieciWyjątkiem były urodziny, czy święta, ponieważ wtedy syn dostawał zawsze prezent, który sam sobie wybrał. Właśnie zbliżały się jego urodziny i zapytałem go, czego sobie życzy. Syn mnie zaskoczył, bo powiedział, że chce dostać drona. Sądziłem, że jest jeszcze za młody na takie urządzenie, ale syn sąsiada, który był w jego wieku miał swojego drona. Obiecałem to przemyśleć i w międzyczasie wybrałem się do sklepu z dronami, żeby zasięgnąć informacji. Od sprzedawcy dowiedziałem się, że dostępne były proste drony dla dzieci, które idealnie nadawały się dla dzieci w wieku mojego syna. Sprzedawca zaprezentował mi drona, którego polecał mi kupić. Jego syn posiadał dokładnie to samo urządzenie i był nim zachwycony. Dron był bezpieczny, łatwy w obsłudze i lekki. Prezentacja drona bardzo mi się spodobała i od razu zdecydowałem się go kupić. Przy okazji kupiłem też kilka akcesoriów. Drona schowałem w domu, ponieważ do urodzin syna było jeszcze trochę czasu a nie chciałem mu dawać prezentu od razu. Syn nie wiedział, że zdecydowałem się kupić mu prezent, który tak bardzo chciał dostać. W dniu urodzin z samego rana dałem mu prezent. Syn był bardzo szczęśliwy.

Kupno tego drona było świetnym pomysłem, ponieważ mój syn więcej czasu spędzał z kolegami na dworze. Już nie siedział tak dużo przed komputerem jak to miało miejsce wcześniej. Żona pochwaliła moją decyzję i cieszyła się, że postanowiłem spełnić marzenie naszego syna.