Artykuły

Druk katalogów reklamowych i zamówienia

Category: Reklama

Pracuję w firmie drukarskiej i jestem zatrudniona w dziale zamówień i sprzedaży. Głównie zajmuję się zamówieniami, a koleżanka z sąsiedniego biurka zajmuje się sprzedażą. Przyjmuję zamówienia zarówno składane przez internet, telefonicznie, jak i osobiście złożone w naszej siedzibie.

Druk katalogów reklamowych jest popularny

druk katalogów reklamowychMamy bardzo szeroką gamę usług drukarskich, po atrakcyjnych cenach. Dlatego też coraz więcej klientów korzysta z naszych usług, zwłaszcza, że bez względu na wielkość zamówienia, dostarczamy je za darmo. Najwięcej jest zamówień na najlepszy druk katalogów reklamowych, schodzą jak świeże bułeczki. Ostatnio też zwiększyły się zamówienia na gadżety reklamowe dla firm. To nas bardzo cieszy, bo akurat tą usługę wprowadziliśmy całkiem niedawno. Słabiej schodzą nam kalendarze na zamówienie, ale cóż zrobić, jest teraz wiele firm konkurencyjnych, a zresztą i tak zawsze mieliśmy małe zamówienia na kalendarze. Typowym zamówieniem w naszej firmie jest druk ulotek dużych sklepów spożywczych jak: supermarkety, hipermarkety oraz tak dalej. Tutaj możemy być pewni co tygodniowych zamówień na ich druk, z uwagi na to, że mamy podpisane umowy z kilkoma marketami na czas nieokreślony. Mając stałych klientów nie musimy się zbytnio martwić chwilowym spadkiem zamówień ze strony indywidualnych osób, czy innych firm.

W miejscu, gdzie działa nasza firma nie ma zbyt dużej konkurencji, dlatego nasza firma dobrze prosperuje i cały czas się rozwija. Ostatnio dokupiliśmy nowe maszyny drukujące i zatrudniliśmy trzech nowych pracowników.

LEAVE A REPLY