Artykuły

Druk wizytówek w Bydgoszczy i realizacja zamówienia

Category: Reklama

Po ukończeniu studiów i zdobyciu tytułu inżyniera uznałem, że czas zacząć szukać rozsądnej i adekwatnej pracy co do moich umiejętności i wykształcenia. Moja ówczesna praca, która była związana głównie z zarobkami podczas studiów nie spełniała moich wszystkich oczekiwań.

Musiałem zorganizować wizytówki w ramach obowiązków

druk wizytówek w BydgoszczyNa dodatek była źle płatna, a ja chciałem się rozwijać, a nie cofać. W końcu postanowiłem, że czas ruszyć do przodu. Udałem się na targi pracy w Bydgoszczy i tam poszukiwałem firm. Okazało się, że wybór był bardzo szeroki i wszyscy szukają dobrze wyszkolonych pracowników. Bez problemu złożyłem swoje podanie do kilku czołowych placówek i czekałem na odpowiedź. W końcu odezwało się kilka telefonów i zostałem przyjęty na rozmowę kwalifikacyjną. Wybrałem dość małą firmę znajdującą się w okolicach Bydgoszczy. Produkowała akcesoria optyczne. Ja miałem za zadanie zajmować się składaniem pewnych konstrukcji oraz organizowaniem materiałów reklamowych. Ostatnio musiałem poszukać drukarni, która wykona ulotki na targi oraz oferującą druk wizytówek w Bydgoszczy. Każdy z naszych pracowników musiał teraz posiadać własną wizytówkę z danymi osobowymi, numerem telefonu oraz stanowiskiem. Ja również w nie długim czasie miałem coś takiego mieć. Teraz jednak moim zadaniem była organizacja dla innych. Poszukując drukarni kierowałem się nie tylko niską ceną ale też jakością oferowanych usług. Nie było sztuką zamówić średniej jakości kartoniki do firmy.

Nasze miały i tak być zrobione z innego materiału niż powszechnie dostępne oraz miały nie zwykłą szatę graficzną połączoną z logiem przedsiębiorstwa. Na szczęście szybko znalazłem kogoś do zrealizowania mojego zamówienia. Chciałem jak najszybciej wykonać i odebrać nowe wizytówki dla wszystkich pracowników.