Artykuły

Duży namiot handlowy

Kilka dobrych lat temu, dokładnie nie jestem w stanie stwierdzić w jakim czasie zaczynałam, jednak będzie to już pewnie mniej więcej siedem do ośmiu lat temu, postanowiłam znaleźć sobie całkiem nowe zajęcie. Trochę też zostałam do tego zmuszona, ponieważ zakład pracy, w którym pracowałam miał zostać poddany likwidacji. Ostatecznie zaczęłam produkować namioty.

Produkcja ekspresowa nowych dużych namiotów handlowych

duże namioty handlowe expresoweJak się okazało aktualnie bardzo dużo osób poszukuje nowe bardzo duże namioty handlowe. Chodzi tutaj przede wszystkim o fakt tego, że jest bardzo dużo różnych targów i innych eventów na zewnątrz, ale i w dużych halach, gdzie można sprzedać swoje produkty i odpowiednie reklamować swoją własną firmę. Na samym początku nic nie wiedziałam o tym biznesie. Dowiedziałam się całkiem przypadkowo, gdy jedne z takich targów z namiotami odbywały się w moim mieście. Postanowiłam wtedy, że jest to odpowiednie zajęcia dla mnie. Musiałam się nim koniecznie zająć. Warto tutaj wspomnieć o tym, że swoja firmą nazwałam – Nowe duże namioty handlowe expresowe. Nazwa miała być zrozumiała i pokazywać czym się zajmujemy. Nie chciałam tutaj dużo kombinować. Należy wspomnieć, że zajmujemy się szyciem przeróżnych namiotów dla każdego. Są one produkowane w różnych wielkościach, na zamówienie można także zrobić namiot według własnego projektu. Poza tym można wybrać kolor namiotu, choć standardowy jest biały namiot handlowy, za inne kolory należy dopłacić, ponieważ używane są tutaj odpowiednio droższe materiały.

Bardzo ważne jest to, że nasze namioty handlowe można zamówić ze specjalnym napisem na nich. Nadruk produkujemy na specjalne zamówienie. Może to być oczywiście nazwa własnej firmy, lub inny napis. Należy pamiętać, że dopłaca się wtedy za każdą literkę.