Artykuły

Dziecięce stoliki i krzesełka

Category: Rozrywka

 

Dziecięcy pokój kryje wiele skarbów. Można tam znaleźć niespotykane rzeczy lub takie, które przypadkiem się zapodziały. Dzieci zwykle obdarzone są bujną wyobraźnią. Niewiele im potrzeba, by doskonale się bawić. Nie bez znaczenia są także zabawki i akcesoria, rozbudzające ciekawość świata.Coraz więcej firm zajmuje się produkcją małych mebelków, pełniących równocześnie rolę zabawek.

Komplet ze stolikiem i krzesełkami

stolik z krzesełkamiNajbardziej znanym dziecięcym meblem jest stolik z krzesełkami. Może być wykonany z drewna lub tworzywa sztucznego. Oprócz walorów wizualnych, taki zestaw jest kluczem do wielogodzinnej zabawy. Możliwości zabaw jest przecież mnóstwo, zresztą dzieci są tu najlepszymi ekspertami. Można urządzić podwieczorek dla lalek lub koleżanek,  a także rysować, lepić z plasteliny, a nawet jeść kanapkę. Dzięki ergonomicznym siedzeniom istnieje możliwość zabawy przez długi okres czasu – plecy się nie męczą, a nogi wygodnie dotykają podłoża.  Zestaw posiada atesty – zdrowie naszych pociesz to podstawa. Mebelki są lekkie, dlatego bez problemu można je przenieść z miejsca na miejsce. Co ważne, oparcia krzesełek mają regulowaną wysokość. W ten sposób krzesła „rosną” wraz z dzieckiem. Taki zestaw  z pewnością dobrze sprawdzi się w każdym dziecięcym pokoju. Przy okazji zapewni dłuższą chwilę spokoju dla rodziców, angażowanych zwykle do zabawy. Radosna kolorystyka pasuje do wystroju pokoiku dziecięcego, natomiast powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości.

Taki zestaw zachwyci każdego przedszkolaka, choć może sprawdzić się także u młodszych dzieci. Rysowanie, wyklejanie, lepienie z plasteliny – jest tyle możliwości na nudę. Czasem brakuje miejsca, przy którym można realizować takie i inne pomysły. Może takie mebelki byłyby jakimś rozwiązaniem?