Artykuły

Filmy produkowane dla firm

Category: Usługi

Byliśmy już chyba gotowi do startu z naszą stroną internetową. Wraz z nią pracowaliśmy równolegle nad katalogiem drukowanym, w którym zawieraliśmy wszystkie najważniejsze informacje o nas, jako o specjalistach w branży, ale także o konkretnych pracownikach odpowiadających za poszczególne tematy. Filmy dla firm wykonywane są zawsze na życzenie klientów.

Gdzie umieścić nagrane filmy

produkcja filmowa

Wiedzieliśmy jednak, że czegoś nam brakuje w codziennej komunikacji oraz w zaprojektowanych folderach i stronie, dlatego też chcieliśmy zlecić stworzenie ładnych fotografii i filmów, które na pewno przyciągną wzrok. Z czego byliśmy chyba najbardziej zadowoleni to z tego, że pracownik wykonujący zdjęcia wysłał ich praktycznie kilkaset, dzięki czemu też mogliśmy wybrać odpowiednie i dalej to właśnie one będą podrasowane przez pracownika. Filmy wykorzystaliśmy na stronie internetowej. Kiedy filmy przyszły do nas drogą mailową postanowiliśmy dokładnie się z nimi zapoznać i wybrać te najlepsze. Mogliśmy również zdecydować, w jakich formatach chcemy otrzymać te produkcje filmowe oraz jakiej wielkości. Poprosiliśmy doświadczonego filmowca o to, aby wszystkie filmy przekazał nam również na płycie CD, żebyśmy część z nich mogli od razu przesłać do agencji reklamowej, która wprowadzi je na stronę www. Pozostałe filmy pracowników i obiektów postanowiliśmy umieścić na stronie internetowej, gdzie od teraz możemy się nią naprawdę pochwalić. Produkcja filmowa oferowana jest w różnych wariantach cenowych, które na pewno mogą zadowolić każdego z klientów.

Cena będzie zależała od ilości wykonywanych filmów oraz tego, jak mają zostać wykonane, przy wykorzystaniu różnych sprzętów. Filmy wykonywane dla firm daje nieograniczone możliwości, co na pewno ucieszy każdego.