Artykuły

Gdzie urządzić wesele?

Wesele to niezwykły czas. Ten moment jest długo wyczekiwany, a potem bywa wspominany przez jeszcze dłuższy czas. Nic więc dziwnego, że nowożeńcy przykładają wielką wagę do jego przebiegu. Wiele rzeczy należy ustalić, wiele kwestii przemyśleć. Czasem przygotowanie tych wszystkich szczegółów przeciąga się na kilka miesięcy. Jednak o rezerwacji sali trzeba pomyśleć jeszcze wcześniej.

Zapewnienie komfortu gościom weselnym

sala weselna romeo i juliaNa sale do organizacji różnego rodzaju uroczystości istnieje wielki popyt. Trzeba na nie długo czekać. Szczególnie popularne są komfortowe sale weselne. Nie jest łatwo znaleźć satysfakcjonujące miejsce na ostatnią chwilę. Czasami jest to zadanie wręcz niewykonalne. Dlatego już po wstępnym oszacowaniu liczby gosci, należy zarezerwować odpowiadającą nam salę. To, jakie cechy powinna posiadać, zależy od oczekiwań nowożeńców. Niektórym wystarczy samo miejsce do zabawy, inni natomiast oczekują zaplecza hotelowego. Gdy goście przybywają z odleglejszych miejsc, trzeba im przecież zapewnić jakieś zakwaterowanie. Naprzecie takim oczekiwaniom wychodzi na przykład sala weselna romeo i julia, która mieści się w tym samym budynku, co komfortowy hotel. Można tu zakwaterować sporą ilość gości. Sama sala może pomieścić do stu pięćdziesięciu biesiadników, jednak w budynku są do dyspozycji jeszcze inne pomieszczenia.

Znajduje się tu oczywiście odpowiednie zaplecze gastronomiczne z wykwalifikowana kadrą kucharską i kelnerską, która sprawi, że przyjęcie weselne będzie obfitować w smaczne i estetycznie podane potrawy. Wnętrza budynku są przestronne. Zostały urządzone są w stylu nowoczesnym. Budynek jest położony w ładnym miejscu, do którego z łatwością można dostać się samochodem. Pojazd można swobodnie zaparkować w pobliżu budynku.