Artykuły

Gdzie zamówić gotowe karykatury?

Category: Usługi

Odręcznie narysowane, zabawne portrety osób lub wizerunki par zakochanych, kojarzy chyba bardzo dobrze każdy z nas. Szczególnie będąc gdzieś na wakacjach, przechodząc uliczkami miast bardzo często widujemy artystów siedzących na krzesełku czy ławeczce w otoczeniu wielu gotowych portretów. Niektórzy korzystają z takiej atrakcji i kupują opcję ekspresowego narysowania zabawnego portretu, inni jednak przechodzą obok z braku czasu lub niejednokrotnie odwagi, ponieważ nie chcą, by inni spoglądali na nich podczas tworzenia ich śmiesznego wizerunku.

Gdzie można zamówić karykaturę online?

karykaturyOkazuje się jednak, że wcale nie trzeba szukać ulicznych artystów, by zamówić karykaturę – dla siebie lub naszych bliskich. Od kilku lat, możemy spokojnie zamówić karykatury w internecie z dostawą prosto do naszego domu. W jaki sposób się to odbywa? Otóż wystarczy znaleźć odpowiednią osobę z doświadczeniem (sprawdźmy dotychczasowe gotowe dzieła) i odpowiednimi umiejętnościami. Następnie przesyłamy jej zdjęcia osoby lub też osób, które mają zostać odwzorowane w sposób karykaturalny. Tutaj ważna uwaga – nie ograniczajmy się wyłącznie do jednego zdjęcia, które nam się podoba. Karykatury jak sama nazwa wskazuje wcale nie mają być ładne – wręcz przeciwnie powinny być śmieszne, wyolbrzymiając m.in. odstające uszy, duży nos czy oryginalną sylwetkę.

Taki portret to doskonały prezent dla najbliższych, ale i niezapomniana pamiątka dla nas samych. Jeśli znudziły nam się tradycyjne zdjęcia z wakacji, zamówmy sobie zabawny portret przez internet, który stanie się bardzo oryginalną i niezapomnianą pamiątką. Ważne, by nie kierować się wyłącznie ceną, ale przede wszystkim umiejętnościami osoby, u której zamawiamy rysunek – nie spodziewajmy się, że za małe kwoty otrzymamy produkt wysokiej jakości.