Artykuły

Hale magazynowo-namiotowe

Category: Budownictwo

Bardzo dawno temu jakieś dwadzieścia siedem lat, minęło w tym roku straciłam niestety pracę, w okresie bardzo dużego kryzysu w naszym kraju. Jak wiele inne i moje firma, w której w owym czasie pracowałam poszła do likwidacji, a ja pozostałam na przysłowiowym lodzie i to z dnia na dzień. Postanowiłam poszukać czegoś nowe i oczywiście z założenia lepszego. Niestety życie szybko zweryfikować moje plany. Ale może to i lepiej.

Jak stałam się producentem hal magazynowo-namiotowych

namiotowa hala magazynowaMoje poszukiwania nowej pracy trwały bardzo długo a fundusze topniały bardzo szybko. Nie chciałam także poświęcić całych moich oszczędności w tym okresie, zwanym przeze mnie przejściowym. Zdecydowałam się więc, choć wiedziałam, że na pewno nie będzie łatwo – założyć swoją własną firmę. Miałam dokonać tego procederu od samiutkich podstaw. Co ważne, byłam pierwszą dziewczyną, która zdecydowała się na takie krok w mieście i pewnie jedną z pierwszych w całym naszym pięknym kraju na Wisłą. Zdecydowałam się na produkcję. Moim produktem miała być – namiotowa hala magazynowa. Było to całkowite novum, które zobaczyłam będąc na wakacjach w kraju kwitnącej wiśni. Okazało się, że u nas w Polsce w ówczesnym czasie nie ma żadnej fabryki, która produkowałaby takie hala magazynowe z gotowych komponentów namiotowych. Natomiast popyt był bardzo duży. Już luźno rozmawiając z pewnymi producentami dodawałam pierwsze ogromne zamówienia na moje hale magazynowo-namiotowe. Pomysł przyjął się bardzo dobrze od samego początku.

Dzisiaj jestem wielkim potentatem w tworzeniu nowoczesnych hal magazynowo-namiotowych. Moimi rynkami zbytu jest cała Europy, Azja, Afryka, a także Stany Zjednoczone i niektóre kraje pochodzące z Ameryki Południowej. Moje produkty cechuje solidne wykonanie i bardzo dobre materiały.