Rodzaje kominków do wosku

Prowadzę mały sklep z dewocjonaliami, wyposażenie i dodatkami do domu. W ofercie mam różnorakie świece i lampiony. Dużą część mojego asortymentu stanowią dodatki naturalne, ekologiczne. Mam sporo świec z wosku sojowego i pszczelego. Cieszą się one bardzo dużą popularnością wśród klientów. Mój sklep się szybko rozwija, sprzedaż wzrasta co bardzo mnie cieszy.

Kominki ceramiczne w moim sklepie

kominki ceramiczne do woskuW zeszłym tygodniu jeden z moim dostawców zaproponował mi do mojego sklepu kominki ceramiczne do wosku. Zapewnił to rewelacyjna alternatywa świec. Zamówiłam klika sztuk  o różnych kształtach i w różnych kolorach. To była nowość w mojej ofercie. Kominki okazały się bardzo ciekawe, ładne i oryginalne. W większości były wykonane z trwałej ceramiki. Udało mi się  również zamówić ręcznie malowane kominki w róże, w lawendę i inne wzory kwiatowe. Były one bardzo oryginalne, wyjątkowe i urocze. Sprzedałam je wszystkie od razu, miałam zamówienia na kilkanaście sztuk. Kominki ręcznie malowała artystka ludowa. Palenie woskiem w kominku jest bardzo wydajne. Jeden wkład woskowy może wydzielać zapach przez ok. 8 godzin podgrzewania. Nie trzeba jednak podgrzewać wosku tak długo, aby cieszyć się zapachem w pomieszczeniu. Wystarczy, że podgrzejemy wosk ok. pół godziny, a jego zapach będzie unosił się jeszcze przez kilka następnych godzin. Moim zdaniem to bardzo ekonomiczne i wydajne. Podgrzewcze w formie kominków stały się stałym asortymentem w moim sklepie.

Stylowy, klasyczny lub nowoczesny kominek do wosku to świetny dodatek, który podkreśli aranżację naszego domu. Takie rozwiązanie świetnie wygląda i sprawdza się w różnych miejscach. Dlatego też to także niezwykły pomysł na idealny prezent dla kogoś, kto lubi stylowe dodatki. Kominki są popularne.