Ciekawe granie w Super Mario 3d Fury

Pasjonatów przenośnych konsoli na pewno zaciekawi nowa wersja rozrywki, jaką oferuje nam wydawca – Nintendo. Mowa o kultowej historii, której bohaterem jest sympatyczny hydraulik oraz jego przyjaciele (i wrogowie). Co wyjątkowego przygotował dla nas autor tej wersji? Przyjrzyjmy się fabule i zadaniom, jakie mamy do wykonania.

Super Mario 3d Fury – ciekawostki

ciekawa gra super mario 3d furyPrzede wszystkim zapierająca dech oprawa graficzna gry. Płynność ruchu, wielka dynamika poruszających się postaci. Bez wątpienia ciekawa gra Super Mario 3d Fury zwróci uwagę miłośników małych konsoli. Jako, że forma zadań do pokonania ma przypominać dobrze znaną wszystkim platformową wersję, również tutaj do pokonania mamy spory dystans. Ale jak! Dynamicznie i efektownie to mało powiedziane. Aby dostać się do potwora i uratować Sprixie, musimy przejść estetycznie zaprojektowane, trójwymiarowe krainy. Oprawa muzyczna nawiązuje do wcześniejszych wersji, ale w omawianej mamy możliwość wykorzystania nowych umiejętności. Główna postać może bowiem zmienić się w sprytnego kota. Co nam to daje? Przede wszystkim możliwość wspinania się. Oprócz ulepszonej możliwości przeszkód wzwyż możemy też przemieszczać się o wiele szybciej. Zwiększono bowiem prędkość postaci. W połączeniu z bardzo szczegółowo wykreowaną przestrzenią mamy efekt spektakularny – poruszanie się główną postacią zapewni sporą dawkę adrenaliny.

Wielowymiarowość, zachwycająca dynamika i mnogość ulepszeń – to pierwsze spostrzeżenia, które przychodzą do głowy, gdy sięgniemy po nową odsłonę sprawdzonej platformówki. Granie w Super Mario w dalszym ciągu może zaskakiwać. Mimo dobrze znanych postaci i ich wyzwań wydawca nie skąpi nam efektów specjalnych – a przecież o to chodzi, by zadowolić wprawionego użytkownika.