Wyjątkowe stoliki z witrażami

Z mężem od kilku lat marzyliśmy o przeprowadzce do urokliwego Torunia. Wiązało się to oczywiście ze zmianą pracy, pozostawieniu rodziny, znajomych i przyjaciół. Udało nam się w końcu to zrealizować. Kupiliśmy przepiękne mieszkanie w starej i zabytkowej kamienicy. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi.

Zabytkowy stolik kawowy w nowym mieszkaniu

stolik kawowy handmade z witrażemNowe mieszkanie w Toruniu jest ogromne i przestronne. Urządzone jest w oryginalnym stylu. W całym mieszkaniu jest tęż sporo przepięknych mebli. Najbardziej podoba mi się stolik kawowy handmade z witrażem. Gdy go pierwszy raz ujrzałam zachwyciłam się nim od razu. Stolik jest wprost cudowny. Wyróżnia się od innych propozycji dostępnych na rynku, ponieważ posiada bardzo oryginalny blat, na którym to zamieszczono kolorowy witraż w postaci zielonych listków. Dzięki niemu zyskuje on niepowtarzalny, designerski charakter. Stoliczek stoi w salonie, który dzięki niemu zyskuje na oryginalności. Bardzo się cieszę, że poprzedni właściciel zostawił naprawdę  sporo ciekawych i niepowtarzalnych mebli. Lubię bardzo witraże dlatego stolik z witrażem jest dla mnie wyjątkowy i cenny. Dla mnie ważne jest też to, że idealnie pasuje do każdego wystroju, stylu czy aranżacji wnętrza. Znajomy chciał go kupić ale ja nigdy nie sprzedam swojego wyjątkowego mebelka. Wiem, że nigdzie nie kupię  takiego niepowtarzalnego stolika. Poza tym meble handmade oznaczają, że do ich produkcji zostało włożone mnóstwo serca.

Witraże doskonale sprawdzają się jako elementy zdobnicze frontów meblowych, okien, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, luster, szaf itp. Stolik z witrażem robi na wszystkich ogromne wrażenie. Goście, którzy nas odwiedzają zawsze są nim zauroczeni. Lubią pić na nim kawkę, która podobno dzięki niemu lepiej smakuje.