Gdzie zjeść pyszny rodzinny obiad?

Na naszej polskiej mapie jest kilka takich miejsc, które są naszymi perełkami i każdy Polak musi je odwiedzić. Są to również miejsca, do których przybywają tłumy turystów z innych krajów a my mamy się czym pochwalić, wiele miast bowiem ma w sobie taką historię i tradycję, że wystarczy wejść na starówkę aby poczuć ten magiczny klimat.

Miejsce z pysznymi obiadami w Krakowie

pyszny rodzinny obiad w krakowieJednym z takich miast jest była stolica naszego kraju. Mowa tutaj oczywiście o Krakowie. To miasto jest naszą legendą i wokół niego wiąże się tak wiele magicznych opowieści, że najczęściej już w szkole wybieramy się tam na szkolną wycieczkę aby poznać trochę historii związanej z tym miastem. Później jeździmy tam na przykład na weekend czy zatrzymujemy się po drodze w góry. Warto wybrać się na kilka dni do Krakowa na przykład wtedy,  kiedy chcemy spędzić cudowny czas z naszą rodziną. Na pyszny rodzinny obiad w krakowie możemy wybrać się na przykład w okolice Starego Miasta bądź też w centrum starówki również możemy zjeść coś pysznego. Na pewno znajdziemy wiele restauracji, które oferują tradycyjne, polskie przysmaki i obiady. Warto spróbować dań, które są typowe dla Krakowiaków. Oczywiście nie możemy pominąć deseru po to oczywiście, aby zyskać więcej energii i siły do zwiedzania bo miasto to ma tak wiele dla nas do zaoferowania. Miasto to ma ogromny wpływ na budowę naszego kraju i kształtowania się polskości. Jest więc obowiązkowym miejscem dla turystów.

Oczywiście warto wybrać się na Wawel czy zwiedzić zamek królewski. Obowiązkowym obiektem jest również jaskinia smoka wawelskiego. Jeśli wybierzemy zwiedzanie miasta z przewodnikiem, usłyszymy wiele ciekawych historii, które wiążą się z tym miastem i na pewno będziemy więcej wiedzieć i zaciekawimy się historią.