Poszukiwania serwisu Canon

Niedawno kupiłam sobie bardzo dobrą drukarkę. Na co dzień bardzo dużo drukuję, dlatego dobry i wysokojakościowy sprzęt jest dla mnie bardzo ważny. Niestety, już kilkanaście tygodni po zakupie drukarka zaczęła szwankować. Nie miałam pojęcia czy to przez to, że dużo ją eksploatowałam, czy może problem był większy. Wiedziałam jednak, że aby się tego dowiedzieć muszę ją oddać do serwisu.

Potrzebowałam serwisu drukarek Canon

serwis canon - drukarki w warszawieDobrze się złożyło, że zakupiona przeze mnie drukarka była jeszcze objęta gwarancją producenta. Nie pozostało mi w związku z tym nic innego, jak znaleźć dobry serwis Canon – Drukarki w Warszawie były naprawiane w serwisie, który znajdował się bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania. Postanowiłam więc nie zwlekać. Jeszcze tego samego dnia odłączyłam drukarkę od komputera i udałam się z nią do renomowanego serwisu. Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Na miejscu trafiłam na bardzo dobrego fachowca od nowoczesnych drukarek, który natychmiast sprawdził sprzęt i zlokalizował źródło moich problemów. Całe szczęście okazało się, że usterka jest naprawdę drobna i aby pozbyć się problemów wystarczy wymienić niewielką część w drukarce. Naprawa drukarki ostatecznie potrwała więc zaledwie kilka godzin. Dużym plusem tego serwisu Canon było to, że na miejscu posiadali wszystkie części zamienne do drukarek tej firmy.

Dzięki temu czas naprawy wszelkich sprzętów skracał się. Przyjmowali oni do naprawy urządzenia zarówno pozostające na gwarancji, jak i te którym gwarancja już się skończyła. W tym ostatnim przypadku ceny za naprawę były naprawdę niewielkie, co nie było dla mnie bez znaczenia. Jestem przekonana, że jeśli kiedyś ponownie popsuje mi się drukarka, udam się w to miejsce, aby mi ją naprawili.