Artykuły

odśnieżanie

Inwestycja w nową koparkę

Category: Usługi

Łapię się różnych prac i zawsze jak jest coś do zrobienia, to się zgłaszam na ochotnika. Ostatnio w Rzeszowie pojawiła się ciekawa firma, która zainspirowała mnie do działania. W okresie zimowym jest najwięcej pracy i uznałem, że warto się zająć czymś na cały ten okres. Uznałem, że jak zakupiona zostanie nowa koparka, to będę miał więcej możliwości jeżeli chodzi o odśnieżanie.

Nowy sprzęt zawsze cieszy

odśnieżanieMógłbym świadczyć takie usługi koparką na terenie całego Rzeszowa. Często właściciele własnych posesji nie mają czasu na odśnieżanie i moja pomoc w takich sytuacjach jest niezbędna i ceniona. Nowa koparka kosztuje dość sporo, ale mam odłożoną sporą sumę pieniędzy. Rozejrzę się na rynku i czegoś poszukam. Pojechałem do znajomego, który prowadzi komis w Rzeszowie, ażeby go dopytać ile może kosztować taka nowa koparka i na co powinienem zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu. Zapytał oczywiście do czego jest mi potrzebna koparka bo moje zapytanie bardzo go zdziwiło. Wyjaśniłem mu wtedy, że będę świadczył usługi koparką i zimą wykonywał odśnieżanie posesji u klientów. Mój pomysł bardzo mu się spodobał i udzielił mi wielu cennych rad. Pojechałem od razu, żeby kupić nową maszynę. Koparka, którą wybrałem jest niewielka i idealnie będzie się nadawała. Jest to mała koparka, którą wjadę w nawet najmniejsze zakamarki. Do zimy zostało jeszcze trochę czasu co jest mi bardzo na rękę, ponieważ zdążę przygotować ofertę na odśnieżanie dla wszystkich klientów w Rzeszowie. Ciekawe czy dostanę dużo zleceń i jaka będzie zima w tym roku. Śnieg na pewno się pojawi i ja wtedy będę w gotowości.

Moja nowa koparka bez problemu mieści się w garażu. Mam sporo miejsca i wiedziałem od razu, że nią wjadę. Żona bardzo pochwala moje plany i jest ze mnie dumna. Wie, że dam radę.

Więcej informacji na http://eurologic.pl

LEAVE A REPLY