Artykuły

fotografia korporacyjna

Jadę do klienta przeprowadzić sesje korporacyjne

Category: Usługi

Moja mama zawsze mnie namawiała, żebym przeniósł się na stałe do Warszawy bo tu na wsi nie zrobię kariery. Posłuchałem jej i postanowiłem zasmakować życia w wielkim mieście. Początkowo dorabiałem dorywczo i wykonywałem zdjęcia dla firm, gdzie zamawiana była fotografia biznesowa a miałem spore doświadczenie.

Zajmuję się fotografią korporacyjną

fotografia korporacyjnaSwego czasu zainwestowałem w doskonały sprzęt z najwyższej półki, ponieważ wiedziałem, że w przyszłości to mi się zwróci. Później zatrudniłem się w firmie, która zaoferowała mi zatrudnienie na stałe i samodzielne stanowisko co bardzo mi odpowiadało. Dzięki temu mogłem się rozwijać jeszcze bardziej i poznałem przy okazji wielu interesujących ludzi z branży. Zatrudniony jestem jako fotograf konferencyjny i wykonuję zlecenia od mniejszych Warszawskich przedsiębiorstw. W tygodniu jestem wysyłany na trzy, cztery sesje korporacyjne, jednak ostateczna przeróbka zdjęć jest dość czasochłonna i wykonuję ją w biurze na miejscu. Nadarzyła mi się pewnego dnia doskonała okazja, bym mógł się wykazać. Wpadły sesje korporacyjne od bardzo dużego kontrahenta, którego obsługuje Mariusz. Był on na szkoleniu a ta fotografia korporacyjna nie mogła czekać, ponieważ klient jest dla nas bardzo ważną osobą. Zaoferowałem szefowi, że chętnie się zajmę tym zleceniem i na pewno sobie poradzę. Dodałem również, że jak klient nie będzie zadowolony to biorę wszystko na siebie. Szef się zgodził, ponieważ wie jak pracuję i postanowił dać mi szansę. Ta fotografia korporacyjna pozwoli mi się sprawdzić i jak sprostam oczekiwaniom klienta to być może w przyszłości będę dostawał tak duże zlecenia.

Sesje korporacyjne miały być wykonane w firmie klienta. Zabrałem cały swój sprzęt, najlepszy jaki posiadam i ruszyłem podjąć wyzwanie. Udowodnię, że jestem świetny.

Interesuje Was fotografia korporacyjna? Zapraszam do odwiedzenia strony: studiomoko.pl

LEAVE A REPLY