Artykuły

opakowania kartonowe

Jak córka zapakowała prezenty w opakowania kartonowe

Category: Handel

Jechałam na lotnisko odebrać moją córkę z wycieczki po krajach dalekiego wschodu. Okazało się, że przywiozła mnóstwo prezentów, aż się zaskoczyłam, zastanawiałam się gdzie ja te wszystkie opakowania kartonowe wpakuje do samochodu.

Opakowania kartonowe i podarki dla rodziny

opakowania kartonoweSama stwierdziła, że pomogli jej koledzy, którzy niektóre opakowania kartonowe wzięli na siebie, bo na lotnisku z taką ilością mogli ją nie przepuścić. W każdym razie opakowania kartonowe z nadrukiem piętrzyły mi się nawet na dachu samochodu. Stwierdziła, że wszystkie mają w środku kartony fasonowe, które ostatecznie zawierają właściwe prezenty dla rodziny. Mówiła, że kupiła kartony fasonowe z najwyższej jakości kartonu, ponieważ musiały wytrzymać przewożenie w luku bagażowym. No się zdziwiłam, że od razu kupiła te kartony fasonowe, bo przecież mogła je zakupić w kraju. Jednak stwierdziła, że takie kartony fasonowe jakie kupiła są dostępne tylko w tym kraju, w którym właśnie była. Cóż nie chciałam z nią polemizować, była taka szczęśliwa. Od razu mnie udobruchała, bo powiedziała, że są wszystkie owinięte szczelnie w taśmy pakowe, dzięki temu żadna wilgoć się do środka nie przedostanie. Faktycznie w domu widziałam, że taśmy pakowe owijały pakunki szczelnie jak szalik szyję na zimę. Faktycznie, te taśmy pakowe były bardzo, ale to bardzo wytrzymałe. Okazało się, że i tak cześć prezentów miały zabezpieczenie dodatkowe, bo były to koperty bąbelkowe. Z tego co widziałam, to te drobne rzeczy miały swoje koperty bąbelkowe. Córka mówiła, że tak drobne porcelanowe dzieła sztuki musiały mieć zabezpieczenie, a koperty bąbelkowe nadawały się do tego idealnie. No, moja córka jak pakowała to bez żartów.

Może się domyślacie, że część była też zapakowana dodatkowo w woreczki strunowe. No, ale dzięki temu wszystko było całe.

Zobacz na http://pakowacz.eu

LEAVE A REPLY