Artykuły

Jaki fotograf na wesela w Bydgoszczy?

Category: Fotografia

 

Od mojego ślubu minął rok. Jednak niedawno temu mój przyjaciel poprosił mnie o pomoc w znalezieniu fotografa ślubnego, który ma dobre opinie i robi ciekawe zdjęcia. Dodam tylko, że wesele odbywało się w Bydgoszczy. Kogo mu poleciłem? Oto kilka moich wskazówek, które są bardzo przydatne. Wielu moich znajomych korzystało z nich przed własnym ślubem. Byli z tego zadowoleni.

Fotograf ślubny na wesela w Bydgoszczy

fotograf ślubny - bydgoszczBydgoscy fotografowie specjalizują się w robieniu zdjęć plenerowych. Tak właściwie nie wiem z jakiego powodu, lecz po prostu tak jest. Nim zaczniesz poszukiwać fotografa, który będzie idealny na Twoje wesele, zdecyduj w jakim miejscu chcesz mieć przeprowadzaną sesję. Jeśli interesuje Cię plenerowy dobry fotograf ślubny – Bydgoszcz jest do tego najlepsza. Następnie zadecyduj o fotografie patrząc na jego portfolio. Zwracaj uwagę na twarze modeli, ponieważ od tego wiele zależy. Jeśli widzisz na twarzach cień, to musisz wiedzieć, że zdjęcia są zrobione niepoprawnie. Najlepiej sprawdź w Internecie jakim sprzętem dany specjalista dysponuje. Zazwyczaj takie informacje można zdobyć na stronie internetowej salonu fotograficznego lub na portalach społecznościowych. Wiadomo, że nie można samodzielnie zmienić ilości słońca, które towarzyszy nam podczas sesji, lecz możliwe jest dodanie sztucznego światła, które poprawi kąt padania promieni słonecznych. W dalszym ciągu nie będzie widać, że oświetlenie nie jest prawdziwe, dlatego zyskasz w ten sposób naturalny wygląd.

Dobry fotograf nie musi się reklamować, ponieważ najlepszym środkiem promocji są jego zdjęcia. Jest to zgodne z zasadą, że dobry produkt reklamuje się sam. Kierowanie się tą zasadą przynosi korzyści dla dobrych fotografów, a także ich klientów. Myślę, że powinieneś postępować zgodnie z tymi regułami, aby być zadowolonym z usługi fotografa na swoim weselu.