Artykuły

Jaki rower firmy Romet jest najlepszy?

Category: Sport i rekreacja

 

Długie, rowerowe eskapady, to nie tylko sposób na spędzanie wolnego czasu, ale również sposób na oderwanie się od codziennego zgiełku i natłoku obowiązków. Rowery trekkingowe pozwalają na jazdę w każdym terenie i są jednymi z najbardziej solidnych.

Czym charakteryzuje się rower Gazela 1?

romet gazela 1Nie trzeba kupować od zagranicznych producentów, gdyż polska firma Romet, z powodzeniem konkuruje z najlepszymi w branży. Szczególnie warto przyjrzeć się segmentowi rowerów trekkingowych. Tutaj prym wiedzie Romet Gazela 1. Skąd nazwa Gazela? Oczywiście chodzi o kształt i specjalnie wyprofilowaną ramę tego roweru. Delikatnie zakrzywiona kierownica oraz solidna, charakterystyczna, aluminiowa rama, czynią z niego rower, który jest nie do podrobienia. Wyposażony jest on w również w bagażnik, na którym możemy zamocować sakwy podróżne. Gazela 1 ma też szerokie 28 – calowe koła, dzięki którym balans jest odpowiednio rozkładany, a jazda w ciężkich warunkach nie sprawia kłopotu. Ma możliwość regulacji aż dwudziestu jeden przełożeń, dzięki czemu nawet strome podjazdy, nie stanowią dlań problemu. Ważnym elementem jest też szerokie, komfortowe siodło. Całość dopełnia markowy osprzęt firmy Shimano w postaci oświetlenia oraz wspomnianych wcześniej przerzutek. Rower możemy zakupić w jednym ze sklepów internetowych lub bezpośrednio na stronie producenta. W porównaniu do zachodnich marek najbardziej na korzyść przemawia cena. Romet jest bowiem tańszy od swoich zagranicznych odpowiedników o niemalże pięćset złotych.

Nasz rynek rowerowy jest zalany markami znanymi na całym świecie. Jednak Romety, a w szczególności Gazela 1, naprawdę w niczym im nie ustępują. To rower wykonany przy użyciu najnowszych technologii, a ilość sprzedanych sztuk pokazuje, ze powstanie kolejna produkcja z tej linii.