Artykuły

Jakie narożnik wybrać?

Category: Wnętrza

Kiedy dysponujemy małym mieszkaniem, bardzo ciężko jest dobrać do niego właściwe meble. Często konieczne jest połączenie wygodnego mebla do spania z miejscem do siedzenia. W takim przypadku, najlepiej zorientować się w ofercie narożników.

Gdzie kupić małe narożniki?

mały narożnikMeble, które zamierzamy kupić do małego mieszkania, powinny być dokładnie zmierzone. Wtedy dokładnie wiemy ile miejsca może zająć w naszej przestrzeni. Oszczędza to nasz czas przy wyborze. Małe narożniki to doskonałe rozwiązanie dla ludzi, którzy nie mogą sobie pozwolić na kanapę, sofę i fotel – w jednym pomieszczeniu. Narożniki pełnią zarówno funkcję rozkładanej kanapy na której śpimy, jak i wygodnej sofy, w ciągu dnia. Są też specjalne narożniki, które są projektowane z myślą o małych mieszkaniach lub małych powierzchniach wypoczynkowo – sypialnianych. Wielką zaletą narożników jest możliwość wkomponowania ich niemalże w każdą powierzchnię. Są też designerskie małe narożniki, które przyjmują nieregularne formy i kształty, jednocześnie nie tracąc swych najważniejszych zalet. Największa i najciekawszą ofertę narożników, znajdziemy oczywiście w internecie. Producenci oferują niezliczoną ilość modeli oraz ciekawe oferty uzupełniające, jak poduszki, narzuty, czy zagłówki. W sklepie internetowy łatwiej też o rabat lub korzystną promocję. Ceny narożników nie należą do wysokich, jednak wszystko zależy od marki producenta, skomplikowania formy oraz oczywiście funkcjonalności mebla. Za dobry, mały narożnik, nie powinniśmy jednak zapłacić więcej niż od siedmiuset, do tysiąca złotych.

Meble, jakimi są narożniki, pasują jak ulał do małych mieszkań. Idealnie łączą w sobie funkcjonalność oraz praktyczność. Większość małych narożników jest wyposażona w komory na pościel lub specjalne poduszki, co pozwala oszczędzić miejsce.