Artykuły

Jakie staniki powinnyśmy nosić?

Category: Moda

 

Bardzo wiele kobiet choć nosi stanik, do dziś nie wie jaki ma rozmiar. Jest to nasz podstawowy błąd. Kupujemy często na oko i tam gdzie jest stosunkowo tanio. Nie jest to jednak zbyt dobre podejście. Źle dobrany stanik sprawia, że jest nam niewygodnie.

W poszukiwaniu idealnego stanika

koronkowy stanik push upBy dobrać sobie idealny stanik, potrzebujemy pomocy. Nie bez powodu w przymierzalniach przyklejane są kartki, które sugerują jaki rozmiar będzie dla nas idealny. Same często nie potrafimy sobie z tym poradzić. Dziś możemy jednak szukać pomocy u brafitterek. Bardzo często są one zatrudniane w profesjonalnych sklepach z bielizną, gdzie doradzają klientom. Możemy zatem do takiego sklepu się wybrać. Dostaniemy wówczas darmową poradę na temat tego, jaki rozmiar stanika będzie dla nas idealny. Jak już będziemy wiedziały jakiej rozmiarówki szukać, wówczas musimy zakupić jakiś dobry stanik. Lepiej jest mieć ich kilka, a porządnych. Jakość stanika bowiem wpływa na nasz komfort, ale i na nasze zdrowie. Piersi muszą być odpowiednio ułożone i podtrzymywane, byśmy nie nabawiły się żadnych kłopotów zdrowotnych. Warto mieć w swojej szafce zawsze jakiś koronkowy stanik push up. Pięknie uwydatni on nasze piersi i sprawi, że będą one ładnie się układały. Takie podkreślenie przyda nam się wtedy, gdy będziemy zakładać sukienkę z bardziej wyrazistym dekoltem. Poza tym bielizna dodaje nam pewności siebie. Nawet jeśli koronkowy stanik będzie ukryty pod zwykłą bluzką, my będziemy się z tą świadomością czuły po prostu lepiej.

Obecnie na rynku mamy wiele staników. Nie wszystkie jednak są dobrze wyprofilowane i do nas pasują. Stanik powinien przede wszystkim być wygodny, ale i gustowny. Warto postawić na kupno stanika koronkowego, który pozwoli nam czuć się bardziej kobieco.