Artykuły

grafologia

Jako grafolog postanawiam założyć stronę internetową

Category: Usługi

Moja dziecina to nie jest taka jak sprzedaż urządzeń czy jakiś usług. Co prawda oferuję usługi, ale są one bardzo wyjątkowe. Współpracuję z wieloma instytucjami, ale chciałbym poszerzyć zakres działania.

Strona www o grafologii

grafologiaDlatego stwierdziłem, że chyba założę własną stronę internetową. Grafologia bardzo często jest wyszukiwana przez użytkowników i dzięki temu łatwiej im będzie do mnie trafić. Jako ceniony i bardzo dobry grafolog jestem w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie, więc nie widzę żadnych przeszkód, by moja oferta znalazła się w internecie. Badanie pisma to poważna sprawa i wielu klientów widząc, że oferuję taką pomoc, na pewno się na nią zdecyduje. Tak naprawdę do nawet nie wiedziałem jak się za to zabrać. Mój kolega ze studiów również pracuje jako grafolog, dlatego postanowiłem go odrobinę podpytać o ten cały internet. Maciej, jak się okazało, ma swoją stronę w internecie i przyznał mi, że coraz częściej dostaje zlecenie na badanie pisma i interesują się nim także różne instytucje z całego kraju. To mi wystarczyło. Od razu wiedziałem, że mój pomysł jest po prostu genialny! Tania grafologia w internecie jest dostępna, dlatego i ja dołączę do tego zacnego grona. Maciej to mi nawet podpowiedział, gdzie mogę się zgłosić, by takową stronę sobie założyć. Ja się na internecie znam bardzo dobrze, ale pracuję jako grafolog i sam sobie strony nie potrafię założyć. Specjalistyczna pomoc jest mi w tym przypadku konieczna. W międzyczasie miałem jeszcze badanie pisma do wykonania, dlatego swoje plany co do strony w internecie odłożyłem na później.

Podjadę do jakiejś firmy graficznej i powiem tam jakie są moje oczekiwania. Na pewno trafię na kompetentnego pracownika, który wie na czym polega moja praca i na pewno mi pomoże w tej sprawie.

O grafologii http://www.e-grafolog.pl/

LEAVE A REPLY