Artykuły

odzież ochronna

Jestem dostawcą odzieży ochronnej

Category: Usługi

Mój sąsiad jest bardzo zadowolony ze swojej pracy i zawsze opowiada o niej z pasją. Pewnego razu podczas spotkania postanowiłem zapytać go w prost, czy mógłby mi załatwić robotę w przedsiębiorstwie, które go zatrudnia.

Odzież ochronna dla nowego klienta

odzież ochronnaSąsiad obsługuje maszynę, którą wykonywana jest odzież antyelektrostatyczna ale potrafi również pracować przy innych projektach. Odparł, że podpyta czy jest jakiś wolny etat i da mi znać jak się czegoś dowie. Mógłbym produkować buty robocze i pewnie dałbym radę. Kiedyś pracowałem w transporcie ale pewnie nie będzie takiej możliwości a bym chciał. Jak po kilku dniach wpadł do mnie sąsiad, to nie chciałem wierzyć w to co mówi. Dostałem propozycję pracy na stanowisku dostawcy i byłem tak szalenie szczęśliwy, że aż go wyściskałem. Dostałem nawet własne ubranie robocze i mogłem zaczynać pracę. Początkowo dostarczałem obuwie medyczne oraz była tam też skompletowana odzież medyczna, która była dostarczana do placówek medycznych, z którymi współpracuje nasze przedsiębiorstwo. Właściciel firmy od samego początku obdarował mnie ogromnym zaufaniem i wiedział, że odzież ochronna, która zlecił mi dostarczyć nowemu klientowi, na pewno dotrze do niego czas. Dość mi zależało na tej pracy i starałem się bardzo mocno. Nawet nie marzyłem, że uda mi się podłapać pracę kierowcy. Niedawno szef mi powiedział, że do zawiezienia jest odzież gastronomiczna i muszę jechać w zasadzie na drugi koniec kraju. To była moja pierwsza tak daleka trasa, ale bardzo się ucieszyłem i od razu zapytałem kiedy ruszam.

Szef powiedział, że odzież gastronomiczna musi dotrzeć następnego dnia do godziny dwunastej. Od razu wiedziałem, że to jest wykonalne zadanie a odzież na pewno dotrze na czas. Wiem co mówię, w końcu jestem dostawcą z doświadczeniem.

LEAVE A REPLY