Artykuły

wewnętrzne drewniane

Jestem kierowcą i montuje drzwi wewnętrzne

Category: Dom i ogród

Jestem Przemysław. Mam trzydzieści pięć lat. Miesiąc temu zostałem zatrudniony w sklepie, który sprzedaje klientom materiały budowlane. Ja jestem zatrudniony jako kierowca. Bardzo lubię jeździć więc pasuje mi taka praca. Dodatkowo zapewniam klientom montaż drzwi.

Drzwi wewnętrzne są ciężkie

wewnętrzne drewnianeKiedyś pracowałem w budowlance. Jeśli klient przy zakupie się na tą usługę to ja się tym zajmuję. Moje usługi świadczę na wysokim poziomie. Za każdy montaż drzwi dostaje dodatkowe wynagrodzenie. W naszym sklepie można zakupić panele podłogowe od cenionych procentów. Podłogi drewniane mamy w ofercie od producentów krajowych a także zagranicznych. Drzwi wewnętrzne drewniane z chełma są bardzo ciężkie ale ich jakość jest bardzo wysoka. Zawsze jak jade na montaż drzwi to zabieram ze sobą pomocnika, który pomaga mi takie drzwi montować a przede wszystkim wnosić do mieszkań lub domów Drzwi metalowe bardzo dużo ważą i jeśli klient mieszka na czwartym pietrze w bloku i nie ma tam windy to sam nie dałbym sobie rady. Drzwi drewniane są lekkie ale coraz mniej klientów się na nie decyduje. Nasz sklep ma swoją siedzibę w miejscowości lublin. Ale towary wysyłamy nawet do innych odległych miejscowości. Dzisiaj jedziemy do miejscowości Chełm. Nasza firma podpisała duży kontrakt na drzwi metalowe i wewnętrzne. Tam bardzo ceniony i znany deweloper buduje nowe, ogrodzone osiedle bloków mieszkalnych. Zamówił u nas wiele materiałów. Poza drzwiami zawożę także panele podłogowe i drewniane. Podłogi drewniane deweloper zamówił w dużej ilości. Deweloper nie wykupił montażu.

Jadę więc sam. Jak będę na miejscu pracownicy mają rozładować mi samochód i będę mógł wracać do domu. Mam nadzieję, że uda mi się szybko dojechać i wrócić bo dziewczyna ma urodziny i chcę zabrać ją na kolację do ulubionej restauracji.

LEAVE A REPLY