Artykuły

Jestem zadowlona z pracy w księgowości

Category: Finanse

Moja koleżanka ma bardzo bogatych rodziców. Poznałyśmy się na studiach. Od razu się polubiłyśmy i praktycznie przez wszystkie lata nauki miałyśmy ze sobą bardzo dobry kontakt. Martyna nigdy nie dała mi odczuć, że jest ode mnie lepsza. Wręcz przeciwnie jak ktoś nie wiedział nigdy nie poznałby, że ona pochodzi z tak bogatego domu.

Dostałam pracę w biurze rachunkowym

polecane biuro rachunkoweKoleżanki rodzice prowadzą buro rachunkowe. Miałam okazję pracować tam w trakcie praktyk. Wiele się nauczyłam od zatrudnionych tam pracowników. Byłam wdzięczna Martynie, że o mnie pomyślała i namówiła swoich rodziców żebym mogoła u nich odbywać praktyki. Kiedy skończyłyśmy studia Martyna od razu miała zapewnioną pracę ja zaczęłam jej szukać. Martyna zadzwoniła do mnie, że jej rodzice chcą mnie zatrudnić. Bardzo się ucieszyłam bo ich firma była znana i doceniana przez klientów. Polecane biuro rachunkowe na pewno jest dla mnie idealnym miejscem jeśli chodzi o pracę. Wiem, że jeszcze dużo muszę się nauczyć ale jestem zmotywowana. Warunki finansowe, które otrzymałam od rodziców Martyny są dla mnie wymarzone. Wiem, że z czasem mam jeszcze szansę na podwyżki i to jest dla mnie super informacja. Sama muszę się utrzymywać w Warszawie więc tym bardziej zgodziłam się na zaproponowana mi ofertę. Podziękowałam Martynie a także jej rodzicom i obiecałam, że wszystkie obowiązki służbowe będę wykonywała solidnie. Mogli mnie poznać w trakcie praktyk i wiem, że byli ze mnie zadowoleni.

Moi rodzice są ze mnie dumni, że tak dobrze radze sobie w stolicy. Pochodzę z małej miejscowości i sporo kosztował nas wyjazd do dużego miasta. Rodzice musieli mi pogadać finansowo w trakcie studiów. Teraz dobrze zarabiam i mogę im się za to odwdzięczyć. Jestem bardzo szczęśliwa, że to w końcu ja mogę im pomóc.