Artykuły

kaftaniki

Kaftaniki i miłość od pierwszego wejrzenia

Category: Sklep

Czasami jedna chwila wystarczy, aby zanurzyć się po uszy w miłości platonicznej, z niewiadomą perspektywą na przyszłość. Jestem romantykiem, dlatego nieraz moment i już się zakochuję od pierwszego wejrzenia.

Sklep internetowy z kaftanikami byłby lepszym wyborem

kaftanikiUjrzałem pewną niecodzienną piękność w galerii, jak oglądała kaftaniki dla dzieci. Zastanawiałem się, czy to dla jej dziecka, ale przypadkowo byłem świadkiem rozmowy z jej siostrą, której opowiadała, że kupi coś dla swojej siostrzenicy. Miałem szansę, skoro mniemam, że nie ma jeszcze rodziny. Jednak jestem wstydliwą osobą. Starałem się jakoś, abyśmy na siebie wpadli przypadkiem, oglądałem jakieś półśpiochy bez stópek inne tego typu rzeczy dla dzieci, tak jak ona, ale jakoś zawsze mnie mijała. Nie zwróciła na mnie uwagi. Jak już weszła do działu z odzieżą damską, to nie wypadało mi tam wchodzić, bo by od razu pomyślała, że mam kogoś, więc grzecznie obserwowałem ją z daleka. Miała na sobie body koszulowe i legginsy. Te body miało takie świecące elementy zwracające uwagę. To dzięki niemu na nią spojrzałem, inaczej pewnie też nawet nie podniósłbym wzroku jak ona. No ale ja nie założę sobie na przykład body na ramiączkach z brokatem, bo od razu byłbym spalony na początku. Dobrze, że tu przyszedłem wybrać sobie garnitur, bo jakbym zdecydował się na sklep internetowy oferujący kaftaniki, to pewnie nigdy nie wiedziałbym nawet o istnieniu tak cudownej kobiety. Kląłem w myślach na moją nieśmiałość, bo przez nią, to chyba nigdy sobie nikogo nie znajdę. W pewnym momencie odważyłem się, i zapytałem ją o godzinę. W końcu na mnie spojrzała, ale odparła, że na sali jest przecież wielki zegar. Ech, co za wstyd.

Odpowiedziałem, że dziękuję, ale nie zauważyłem i prysnąłem stamtąd. Jednak kupowanie ciuchów i podrywanie kobiet nie jest moją mocną stroną, bo ani nic nie kupiłem, ani nie potrafiłem pociągnąć rozmowy.

LEAVE A REPLY