Artykuły

Każdy rodzaj przyczepy samochodowej można wypożyczyć

Category: Motoryzacja

Właściciele samochodów wyposażonych w hak holowniczy mają to szczęście, że mogą podpiąć do swojego samochodu dowolny rodzaj przyczepy. Jest to naprawdę duży komfort, ponieważ w wielu różnych okolicznościach życiowych przydaje się przyczepa. Można nią przewieźć meble lub jakieś rzeczy, a w przyczepie kempingowej można nawet zwiedzić świat.

Oferta wypożyczalni przyczep samochodowych

przydatne przyczepy samochodoweW większych miastach działają wypożyczalnie, w których można sobie wynająć dowolny rodzaj przyczepki samochodowej. Oferta wypożyczalni dostępna jest jedynie dla tych kierowców, których samochody dysponują hakiem holowniczym. Innej możliwości podpięcia przyczepki nie ma. Największą część asortymentu w takich wypożyczalniach stanowią oczywiście przyczepki towarowe jedno lub dwuosiowe, ale z dopuszczalną ładownością dla osobówek. W większości wypożyczalni można wynająć przydatne przyczepy samochodowe każdego rodzaju. Wynajmiemy zarówno przyczepę kempingową jak i specjalną przyczepę przystosowaną do przewozu zwierząt. Dobre wypożyczalnie mają nawet lawety, które również podpina się do haka holowniczego w samochodzie osobowym. Jeśli chodzi o ceny takich przyczepek na wynajem to zaczynają się one już od dwudziestu złotych za dobę. Tyle zapłacimy za wypożyczenie prostej przyczepki towarowej jednoosiowej. Za wypożyczenie kempingu trzeba zapłacić nawet kilkaset złotych za jeden dzień, a cena zależy od poziomu wyposażenia takiej przyczepy.

Zamontowany w samochodzie hak holowniczy potrafi ułatwić życie każdemu kierowcy. Zwłaszcza w sytuacjach wymagających specjalnego działania. Przewiezienie większych mebli albo zepsutego samochodu wymaga użycia odpowiedniej przyczepy samochodowej. Tą na szczęście można wynająć w jednej z wielu wypożyczalni, które działają na terenie całego kraju.