Artykuły

lemm

Klient w sklepie z antenami cb firmy lemm

Category: Handel

Niedawno zakupiłem nowy samochód i chcę sobie kupić kilka przydatnych rzeczy. Mój znajomy ma produkty anytone i sobie je ceni. Wiem, że równie dobre są produkty lemm, więc będę miał z czego wybierać.

Produkty lemm są dobre

lemmU nas w mieście jest sklep, który oferuje te marki, dlatego od razu tam podejdę. Zaraz tego samego dnia po zajęciach udałem się do centrum miasta i poszedłem do sklepu. Interesowała mnie antena cb do samochodu, ponieważ mam radio, ale niekompletne. W sklepie było mnóstwo ciekawych produktów lemm i tak samo były atrakcyjne produkty anytone. Na regałach sklepowych był monitoring ahd na sprzedaż i akurat jakiś klient pytał sprzedawcę o ten produkt. Wiem, że taki monitoring ahd jest bardzo dobry. Dalej na półkach były dyski do rejestratorów, które występowały w wielu modelach. Na samym końcu widziałem, że jest telewizja przemysłowa ip i widziałem, że klienci są bardzo zainteresowani tym produktem. Okazało się, że w sklepie jest to nowy produkt, który sklep niedawno wprowadził do sprzedaży. Mają bardzo dobre produkty. Kiedy tamten klient już kupił monitoring ahd to podszedłem do sprzedawcy, by pomógł mi w zakupach. Powiedziałem, że interesuje mnie antena cb do mojego radia i chciałbym zobaczyć produkty lemm, które mają dostępne albo anytone. Sprzedawca z uśmiechem zaprowadził mnie do regału, gdzie były interesujące mnie urządzenia. Była tam doskonała antena cb lemm w dość atrakcyjnej cenie. Idealnie będzie pasowała do mojego radia i wiem, że ma doskonały zasięg. Od razu ją kupiłem. Dowiedziałem się przy kasie, że jak antena cb zostanie w jakiś sposób uszkodzona, to sklep gwarantuje darmową wymianę.

Taka obsługa to naprawdę pełny profesjonalizm. Dobrze, że poszedłem do tego sklepu. Mam świetny produkt i pewność, że będę zadowolony

Więcej na stronie http://www.merx.pl

LEAVE A REPLY