Artykuły

Klient w stacji kontroli pojazdów

Category: Usługi

W czerwcu kończy mi się przegląd, więc będę musiała coś z tym zrobić. Kiedy przeprowadziłam się do Bydgoszczy, to samochód dał mi tata, żebym mogła bez problemu poruszać się po całym mieście. Wydaje mi się, że samochód jest w doskonałym stanie, ale diagnostyka samochodowa na pewno potwierdzi, czy wszystko jest w porządku.

Stacja kontroli pojazdów i pełen profesjonalizm

stacja kontroli pojazdówU nas na osiedlu jest stacja kontroli pojazdów, która również ma myjnie oraz jest warsztat. Jeżeli będzie coś nie tak to od razu oddam auto do naprawy. Liczę na to, że mechanika samochodowa nie będzie mi potrzebna, ale różnie to bywa. Zadzwoniłam więc i umówiłam się na spotkanie. Diagnostyka samochodowa odbędzie się w poniedziałek o osiemnastej co mi doskonale pasuje, bo zdążę wrócić z pracy. W poniedziałek z samego rana stacja kontroli pojazdów wysłała mi nawet przypomnienie, że dziś odbędzie się diagnostyka samochodowa i mam przybyć o czasie. No proszę, pełny profesjonalizm. Na miejscu okazało się, że samochód jest sprawny i nie wymaga żadnej ingerencji mechanika. Ulżyło mi, bo dużo podróżuję i obawiałam się, że jednak coś będzie do naprawy. Jednak mechanika samochodowa, która jest w tym miejscu mnie zainteresowała, bo jak czekałam podczas przeglądu to sprawdziłam jakie tam są ceny. Było naprawdę tanio i uznałam, że jest to najlepsza mechanika pojazdowa w Bydgoszczy i jeżeli będę miała jakiś problem z samochodem to na pewno tutaj przyjadę. Zapłaciłam i wzięłam wizytówkę z warsztatu, żeby w razie konieczności umówić się na spotkanie.

Samochody się psują, co jest nieuniknione, ale jak jest dobra mechanika samochodowa, to kierowca może mieć pewność, że samochód, którym jeździ jest dobrze naprawiony i co najważniejsze bezpieczny. Dobrze, że pojechałam do tego miejsca. Teraz już zawsze tam będę jeździła.

Tu znajdziesz tę stację http://autorenolak.com.pl

LEAVE A REPLY